Planowanie, rozwój osobisty, rozwój biznesu oraz organizacja życia

Produktywność Krok po Kroku. Zaczynaj z wizją końca. Co zrobić, żeby w końcu wydać książkę?


Co dwa tygodnie w poniedziałek znajdziesz  na naszych stronach nową wskazówkę z cyklu PRODUKTYWNOŚĆ KROK PO KROKU, która pomoże Ci działać szybciej, sprawniej  i produktywniej. To są drobne, ale ważne kroki na drodze do Twojej maksymalnej produktywności. Produktywność to temat słoń, ale my serwujemy go powoli, małymi kęsami. Dwa tygodnie to wystarczający czas, aby nabrać biegłości i wdrożyć daną wskazówkę w swoje życie, a już na pewno zaobserwować pierwsze pozytywne efekty.

Dzisiaj Krok 6. Zawsze planuj z wizją końca, czyli jak np. w końcu napisać książkę.

Przeczytaj więcej

Produktywność Krok po Kroku. Trzymaj się planu i spraw, by prawo Parkinsona działało na Twoją korzyść

[Co dwa tygodnie w poniedziałek znajdziesz na naszych stronach nową wskazówkę z cyklu PRODUKTYWNOŚĆ KROK PO KROKU, która pomoże Ci działać szybciej, sprawniej i produktywniej. To są drobne, ale ważne kroki na drodze do Twojej maksymalnej produktywności. Produktywność to temat słoń, ale my serwujemy go powoli, małymi kęsami. Dwa tygodnie to wystarczający czas, aby nabrać biegłości i wdrożyć daną wskazówkę w swoje życie, a już na pewno zaobserwować pierwsze pozytywne efekty.]

DZISIAJ krok 5️⃣: 
Trzymaj się planu. 
Zawsze z góry ustalaj czas zakończenia zadania 
i spraw, by prawo Parkinsona działało na Twoją korzyść.

Przeczytaj więcej

Produktywność Krok po Kroku. Praca w blokach czasowych i grupowanie zadań

Wracamy z cyklem wskazówek dotyczących efektywnego działania, które pojawiały się na naszej stronie pod hasłem Zasady efektywności. Od dzisiaj, co dwa tygodnie w poniedziałek znajdziesz na naszej stronie nową wskazówkę z cyklu PRODUKTYWNOŚĆ KROK PO KROKU, która pomoże Ci działać szybciej, łatwiej i produktywniej. To będą drobne, ale ważne kroki na drodze do Twojej maksymalnej produktywności. Produktywność to temat słoń, ale my zaserwujemy go powoli, małymi kęsami. Dwa tygodnie to wystarczający czas, aby nabrać biegłości i wdrożyć daną wskazówkę w swoje życie, a już na pewno zaobserwować pierwsze pozytywne efekty.

Dzisiaj praca w blokach i grupowanie zadań.

Przeczytaj więcej

11 rzeczy na temat wyznaczania celów, o których nie każdy wie...

Witaj w nowym roku! Jak minął sylwester?  Mamy nadzieję, że spędziłeś go dokładnie tak jak lubisz i tak jak my nie możesz się doczekać realizacji wszystkich swoich planów na rok 2019. Mamy również nadzieję, że zrobiłeś już podsumowanie roku 2018, oraz że zapisałeś cele, które zrealizujesz w roku obecnym. Jeśli jednak jeszcze tego nie zrobiłeś, to podsyłamy arkusz, który Ci w tym pomoże. To ten sam arkusz, który znajdziesz w naszych planerach. Ponieważ w tym roku nie trafiły one do sprzedaży, postanowiliśmy chociaż w taki sposób pomóc, nie zostawiając Cię samego z tym tematem i udostępnić arkusz do pobrania.

Przeczytaj więcej