Planowanie, rozwój osobisty, rozwój biznesu oraz organizacja życia

Szanujemy. Nie marnujemy.

W naszym sklepie w niedzielę został uruchomiony dział Outlet. Znajdziesz tutaj końcówki serii produktów Norinommo. Zwykle pojedyncze sztuki. Są to pełnowartościowe, w pełni sprawne produkty sprzedawane w atrakcyjnych cenach ze względu na małe niedoskonałości wizualne.

Produkty w tym dziale będą pojawiały się bardzo okazjonalnie. Dokładny opis „wady” znajdziesz przy danym produkcie. Nie polecamy ich na prezent, ale jeśli zależy Ci głównie na funkcjonalności produktu, tutaj możesz wybrać w pełni sprawny produkt w obniżonej cenie.

Przeczytaj więcej

Poniedziałkowa myśl

Nie czekaj na okazję. Stwórz ją. 

Przeczytaj więcej

Czym się zajmujesz zawodowo?

Jedną z zalet pracy w Norinommo jest możliwość poznawania wielu fantastycznych osób, takich jak Ty. Trochę już zdążyliśmy się poznać, ale wciąż mamy niedosyt :) Dlatego dzisiaj mamy pytanie, dzięki któremu poznamy się jeszcze lepiej. Napisz, czym zajmujesz się zawodowo. Prowadzisz swoją firmę? Pochwal się, gdzie możemy Cię znaleźć. A może prowadzisz dom lub jeszcze się uczysz?

Zacznę od siebie. Nazywam się Anna Owczarz-Dadan. Jestem twórcą Norinommo, a obecnie zajmuję stanowisko głównego projektanta marki i odpowiadam m.in. za jej stronę wizualną.

Przeczytaj więcej

Planner MINI

Za każdym razem, gdy chcemy pokazać jak nasze plannery czy notesy wyglądają w środku, każdy mówi, że to nierozsądne i zwykle dodaje coś w rodzaju "przecież zaraz ktoś Was skopiuje".  Nie wyobrażamy sobie, żebyśmy z tego powodu mieli je przed Tobą ukrywać.  Dla nas jest to potwierdzeniem, że  projekty, które oddajemy w Twoje ręce są wartościowe. 

Przeczytaj więcej