Planowanie, rozwój osobisty, rozwój biznesu oraz organizacja życia

Jak skutecznie zaplanować rok i zrealizować swoje cele?

CZY WIESZ, JAK SKUTECZNIE ZAPLANOWAĆ ROK? 
DZIELĘ SIĘ SWOJĄ METODĄ: KROK PO KROKU I MAM DLA CIEBIE SPECJALNE PLANERY Z DATAMI!.

Mamy rok 2019. To fakt. Podejrzewam, że już zaplanowałaś/eś część spraw na rok 2019, ale jeśli jeszcze „nie miałeś na to czasu” :), albo brakowało Ci idealnego planera, to właśnie teraz jest ostatni moment na to, żeby wejść w posiadanie jakiegoś chwilowego substytutu Norinommo typu zwykły terminarz albo chociaż kalendarz miesięczny i wszystko zaplanować „tak jak trzeba”. Czyli jak? 

Przeczytaj więcej

Planery na rok 2019 do samodzielnego druku. Miesięczne i tygodniowe z datami.

SPECJALNIE DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY PLANERY NA ROK 2019 DO DRUKU. MIESIĘCZNE I TYGODNIOWE. CO TY NA TO?

Jeśli nie czytałeś jeszcze posta o tym, jak skutecznie zaplanować rok, to zapewne nie wiesz również, że przygotowaliśmy dla Ciebie 4 planery na rok 2019 do samodzielnego druku. 

Przeczytaj więcej

10 rzeczy na temat wyznaczania celów, o których nie każdy wie...

Witaj w nowym roku! Jak minął sylwester?  Mamy nadzieję, że spędziłeś go dokładnie tak jak lubisz i tak jak my nie możesz się doczekać realizacji wszystkich swoich planów na rok 2019. Mamy również nadzieję, że zrobiłeś już podsumowanie roku 2018, oraz że zapisałeś cele, które zrealizujesz w roku obecnym. Jeśli jednak jeszcze tego nie zrobiłeś, to podsyłamy arkusz, który Ci w tym pomoże. To ten sam arkusz, który znajdziesz w naszych planerach. Ponieważ w tym roku nie trafiły one do sprzedaży, postanowiliśmy chociaż w taki sposób pomóc, nie zostawiając Cię samego z tym tematem i udostępnić arkusz do pobrania.

Przeczytaj więcej

Jak pracować efektywnie? Zasada nr 3.

Zasada efektywności nr 3.

Dzisiaj kolejna z zasad efektywnej pracy.

Jak mówi B. Tracy „Kiedy pracujesz, pracuj”.  Każdy słyszał to już milion razy, ale nadal wiele osób ma problem z realizacją tego zadania. Przyczyny są różne. Współczesny świat nie sprzyja rozwijaniu w nas skupienia. Co chwilę jesteśmy bombardowani tysiącem komunikatów. Jeśli sami nie stworzymy sobie środowiska sprzyjającego pracy i nie zaczniemy ćwiczyć się w skupianiu na niej w przeznaczonym na na to czasie, nikt za nas tego nie zrobi. 

Przeczytaj więcej