Oczyść umysł. Zapisz wszystko o czym zwykle musisz pamiętać. Dzięki temu przejmiesz kontrolę nad zadaniami, planami i ustalisz  co jest naprawdę dla Ciebie ważne. Odzyskaj cały czas wolny i spokój umysłu, dzięki temu w 2017 roku osiągniesz więcej.

Plannery Norinommo to Twój system dowodzenia sprawami zawodowymi i prywatnymi z jednego miejsca. Z nim nie potrzebujesz dodatkowych notesów. Zostały zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych, przedsiębiorczych, ambitnych prowadzących swoją DG, freelancerów, blogerów i wszystkich tych, którzy chcą rozwijać siebie, realizować zadania z poczuciem, że o wszystkim pamiętają.  Ponieważ wiemy, że nie istnieje jeden słuszny system planowania i zarządzania swoimi zadaniami i każdy ma inne potrzeby, stworzyliśmy trzy różne planery, tak by każdy mógł wybrać ten odpowiedni dla swojego stylu pracy.

Do dyspozycji dajemy Ci planer dzienny CEO (z zadaniami i harmonogramem) – to must have dla szefów, planner tygodniowy PRO dla osób które preferują pracę w systemie zadaniowym i nie potrzebują harmongramu dla każdego dnia, planer tygodniowy CEO z zadaniami + harmonogramem. Każdy z planerów składa się z trzech części. Część pierwsza i trzecia są takie same dla każdego z planerów. Planery różnią się między sobą częścią drugą – układem terminarza. 

" />

Plannery