Dostawa i Płatność

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Za zamówienie w naszym sklepie możesz zapłacić w wybrany z następujących sposobów:

A) Przelew tradycyjny 
Wybierz opcję Przelew bankowy i za pomocą przelewu, wpłać na nasze konto kwotę zakupionego towaru wraz z kosztami wybranej przez siebie formy dostawy. W tytule przelewu podaj numer zamówienia.

Dane do przelewu:

Dadan Translations Michał Dadan
ul.Pabianicka 119/131 
93-490 Łódź

KONTO BANKOWE: 11 1140 2004 0000 3402 5980 4866


B) Szybka płatność
Wybierz opcję Przelewy24;  Wskaż w wyświetlonym formularzu nazwę banku, z którego chcesz dokonać płatności i wpłać kwotę zakupionego towaru wraz z kosztami wybranej przez siebie formy dostawy.


C) Płatność kartą
Wybierz opcję Przelewy24;  W wyświetlonym formularzu zaznacz opcję Karta płatnicza i wpłać kwotę zakupionego towaru wraz z kosztami wybranej przez siebie formy dostawy. 


Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz,  aby środki trafiły na nasze konto od razu po Twojej wpłacie, najszybszą formą płatności jest skorzystanie z opcji Przelewy24 lub przelew tradycyjny z konta w banku, w którym znajduje się nasze konto. W chwili obecnej jest to MBank.DOSTAWA I JEJ KOSZTY

WYSYŁKA:  Paczkę nadamy do Ciebie maksymalnie w ciągu  24 godzin od zaksięgowania płatności na naszym koncie. Wyjątek stanowią zamówienia składane w przedsprzedaży, o czym informujemy na stronie danego produktu. Wówczas zawsze na stronie produktu podajemy datę wysyłki całego zamówienia.
W takiej sytuacji, jeśli składasz zamówienie na więcej niż jeden produkt (np. produkt z późniejszym terminem wysyłki + produkt dostępny w sklepie) zamówienie zostanie wysłane w chwili jego skompletowania.

CZAS DOSTAWY:  to czas od momentu nadania przez nas paczki do chwili podjęcia pierwszej próby doręczenia jej do Twoich rąk przez Pocztę Polską lub dostarczenia jej do wskazanego przez Ciebie (w zamówieniu) Paczkomatu.

 

Oto koszt dostawy w zależności od wybranego przez Ciebie dostawcy i wagi zamówienia:

PRZESYŁKI KRAJOWE

DostawcaKoszt dostawy Czas dostawy*
Paczki do 2 kg 
InPost Paczkomaty 15 złdo 3 dni roboczych*
Poczta Polska Kurier 48
15 złdo 2 dni roboczych*
Paczki powyżej 2 kg
InPost Paczkomaty
16 złdo 3 dni roboczych*
Poczta Polska Kurier 4818 złdo 2 dni roboczych*Paczki powyżej 20 kg i paletyprosimy o kontakt
biuro@norinommo.com 

* W okresie świątecznym (Bożego Narodzenia) czas dostawy może się wydłużyć. Jeśli masz wątpliwości zapytaj w sklepie: hello@norinommo.com

W przypadku zamówienia małego i lekkiego produktu (np. sam uchwyt na długopis, naklejki czy sama lista zakupowa) zastrzegamy sobie prawo do wysyłki zamówienia listem poleconym. 


Waga produktu podawana jest w opisie produktu, pod przyciskiem KUP TERAZ. Waga każdego z produktów wynosi mniej niż 2 kg. Jednak waga całego zamówienia może wynieść powyżej 2 kg, w sytuacji gdy zamawiasz dużą ilość ciężkich produktów.  

Wszystkie przesyłki są odpowiednio zabezpieczone - zwykle zapakowane w kartonowe pudełko, które ochroni produkty przed ewentualnymi uszkodzeniami w czasie transportu.  W wyjątkowych sytuacjach oraz w przypadku drobnych produktów takich jak np. uchywt na długopis,  zastrzegamy sobie możliwość wysłania zamówienia w odpowiednio zabezpieczonej kopercie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wysyłane produkty były dobrze zabezpieczone.

W przypadku wyboru płatności przelewem, płatności elektronicznych, czekamy na wpłatę 5 dni kalendarzowych od dnia złożenia zamówienia. 


PRZESYŁKI POZA GRANICĘ POLSKI

Przesyłki zagraniczne obsługiwane są za pomocą Poczty Polskiej (list polecony - produkty wysyłamy w pudełku ochronionym folią kurierską, a jeśli zachodzi taka potrzeba, dodatkowo zabezpieczamy je folią bąbelkową). Wysyłka następuje w ciągu 48 godzin po opłaceniu zamówienia przez klienta (do wyboru opcje Przelewy24, płatność kartą lub zwykły przelew bankowy). 


Rejon dostarczeniaKoszt dostawyCzas dostawy
Europa70 zł (do 2 kg)do 8 dni roboczych
USA i Kanada90 zł (do 2 kg)do 10 dni roboczych
Australia i Oceania95 zł (do 1 kg) do 10 dni roboczychOperatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.