O nas

PLANNERY I NOTESY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW i OSÓB AKTYWNYCH 


Potrzebujesz w życiu dobrej organizacji i chcesz zacząć osiągać wyznaczone cele? 


Marka Norinommo ™ to starannie przemyślane plannery, notesy, organizery ułatwiające organizację czasu, planowanie i wyznaczanie celów, realizowanie zadań (prywatnych i zawodowych) oraz porządkowanie myśli. Zaprojektowaliśmy je w oparciu o nasze doświadczenia w prowadzeniu firm, a także pracy w charakterze freelancerów oraz liczne ankiety i rozmowy z osobami, które już korzystają z naszych produktów. 


Wierzymy, że każdy z nas pisze historię swojego życia. Musimy wyznaczyć cel i działać. 

Doskonale rozumiemy, także jak trudno w dzisiejszym świecie odnaleźć się w nawale kolejnych zadań i obowiązków.  
Dlatego zaprojektowaliśmy również plannery, które pomogą Ci się ze wszystkim uporać - doskonale zorganizować pracę zawodową i pogodzić ją z życiem prywatnym. 
Plannery i notesy NORINOMMO mają zawsze oryginalne wnętrze i elastyczne rozwiązania, które tworzymy, aby ułatwić Ci życie i pomóc zaoszczędzić czas na rzeczy naprawdę ważne. 


Kiedy chcesz osiągnąć coś wartościowego, pierwszym krokiem jest jasny cel i dobry plan działania. Plan możesz stworzyć na zwykłej kartce lub notesie, ale... czy nie wygodniej byłoby mieć wszystkie sprawy zawodowe, prywatne i domowe w jednymi miejscu? Móc w jednym miejscu zaplanować przyszłość, mieć kontrolę nad teraźniejszością i móc wyciągnąć wnioski z przeszłości? Jak często korzystasz z samoprzylepnych karteczek, notatek utworzonych na licznych kartkach? Pomagają czy masz poczucie chaosu? 

Wierz mi, to nie sprzyja produktywności i osiąganiu w życiu tego co dla Ciebie ważne, bo tracisz energię na zapanowanie nad tym bałaganem. 

Ponieważ sama korzystałam ze specjalnie przygotowanego na moje potrzeby zeszytu, a kopie kartek podsyłałam znajomym — bo w sklepach były jedynie nudne terminarze zupełnie nie przystosowane do zadań i problemów, z jakimi spotykałam się na co dzień w prowadzeniu firmy i realizacji licznych zobowiązań  — pomyślałam, że dobrze byłoby stworzyć planner nie tylko dla siebie, ale i dla innych.
Planner, który uwzględni różne tryby życia, to o jakich rzeczach musimy pamiętać na co dzień i jak różne są nasze potrzeby. Planner, który pomoże realizować cele, monitorować postępy, ale i taki, który pozwoli szybko zorganizować życie, tak byś miał kontrolę nad tym co się w nim dzieje, a dzięki temu mógł się czuć się zrelaksowany i szczęśliwszy oraz zyskać więcej czasu każdego dnia. 


Dodatkowo, ciężka choroba, której doświadczyłam w międzyczasie nauczyła mnie, by każde 24 godziny wyciskać jak cytrynę. Dlatego właśnie postanowiłam tworzyć notesy i planery odpowiadające na potrzeby osób przedsiębiorczych, aktywnych, mających pasje i wykorzystujące każdą chwilę jaka została im dana. 
Za pomocą plannerów chcę pomagać Ci w organizacji życia prywatnego i zawodowego, w wyznaczaniu celów i motywować do ich osiągania lub po prostu komfortowego zapisywania tego, co dla Ciebie ważne. Dobrze rozumiem jak to jest, gdy masz „na głowie”  dom, firmę, chcesz się uczyć, rozwijać, znaleźć czas dla siebie, ale i dbać o rodzinę, którą kochasz. Pozwól mi wspierać Cię w tym procesie za pomocą naszych produktów i dobrej energii, którą zawsze znajdziesz po naszej stronie."

 

Anna Owczarz-Dadan
Założycielka i główna projektantka marki 


Norinommo™ to oryginalne wnętrze, dbałość o szczegóły, elastyczne rozwiązania i dobrej jakości, nieprzebijający papier. Od początku do końca, w 100%-ach stworzone w Polsce  przez przedsiębiorców i pasjonatów dla przedsiębiorców i pasjonatów.  Dla wszystkich lubiących notować odręcznie i szanujących swój czas. 


Zaprojektuj swoją przyszłość i zorganizuj codzienne sprawy  z naszymi notesami i plannerami.
Chcesz poznać opinie na temat naszych produktów? 
kliknij


Fotografie i tekst © Norinommo . Powielanie bez zgody właściciela praw zabronione.