Opinie o NORINOMMO

Pani Kamila otrzymała nasze plannery z prośbą o opinię i poza tym, że powiedziała, żą są bardzo ładne, dodała:  „Korzystam teraz z elektronicznego, jednak gdybym chciała przejść na papierowy, wybrałabym Wasz!” Kamila Rowińska , Autorka bestsellera pt: „Kobieta Niezależna”, www.RowinskaBusinessCoaching.com


Marcin Gnat opinia
Korzystając z okazji dodam, że mój planer sprawia mi wiele radości i, co najważniejsze, znacznie ułatwia życie. Chyba nie umiałabym już bez niego funkcjonować, a próbowałam już wielu: od Moleskine'a do filofaxa. Świetny pomysł i wykonanie! :)

Aneta D.

 

 

W końcu mam idealny planner bez niepotrzebnych i dziecinnych ikonografik, obrazków czy cytatów na całe strony :)  Zapakowany w piękne pudełko, z piękną i praktyczną oprawą - od początku cieszy oko.  Podoba mi się rozdzielenie części kalendarzowej i tej do planowania, spis treści, weekendy na oddzielnych stronach (tak, pracuję też w soboty, niedziele a nawet święta). harmonogram, lista spraw, proiorytety - są dokładnie takie, do jakich się przyzwyczaiłem. Format, grubość - ok - trzeba ją brać pod uwagę jeśli prowadzi się dom, własną firmę i przy okazji ogarnia mnóstwo innych rzeczy - naturalne, że nie zmieścimy całego roku na 100 czy 200stronach. Duży plus za część finansową i tą do oszczędzania- zawsze mi tego brakowało w innych planerach.  Do plannera dodałem od siebie tylko okucia rogów - ale to już bardziej moja fanaberia i fakt, że lubię gdy planner przez cały rok wygląda jak nowy.  Polecam, bo to kolejny wspaniały produkt Norinommo który ułatwia życie i bez którego ciężko funkcjonować ;) Nie mogę się doczekać, kiedy uroczyście pozbędę się starego plannera - którego projekt z biegiem czasu uznaję za słaby i niedopracowany a co za tym idzie niepraktyczny- a zapiski przeniosę do nowego ;)

Robert O.


Do tej pory korzystałam z kilku popularnych plannerów. Żaden z nich jednak nie
spełniał do końca  moich oczekiwań. Po miesiącu użytkowania zazwyczaj okazywało
się, że był to produkt za, który przepłaciłam. Nic więc dziwnego, że do zakupu
plannera norinnomo podchodziłam dość ostrożnie.
Teraz po pół roku użytkowania.. nie wyobrażam sobie pracy bez niego! Jest naprawdę świetny.
Prosty, konkretny. Bez zbędnych ozdobników. Jest  bardzo profesjonalny. Solidnie
wykonany, kartki nie wypadają ani nie przebijają jak to często bywa w innych
plannerach. Ja z pewnością zakupię planner na kolejny rok :-) 
 Polecam go absolutnie wszystkim, którzy prowadzą własne biznesy.

Jola
www.makabreski.com


 

Bardzo dziękuję za wiadomości, naprawdę jestem zaskoczony przemiłą, jak również w pełni profesjonalną obsługą oraz podejściem do klienta. Pozostaje mi jedynie życzyć dużo zdrowia i pomyślności, z pewnością będę polecał Norinommo swoim bliskim. :) Pozdrawiam!

Wojciech K.

 

 

Dzisiaj odebrałam planner i zaczęłam go uzupełniać. Od lat czekałam na takie cudo :) Jest wspaniały!

Olga Z.

 

 

Dzień dobry, plannery dotarły. Są świetne!  Dziękuję!

Małgorzata S. (Apsys Management Sp. z o.o.)

 

 

Planner jest naprawdę wspaniały! To jest dokładnie to czego szukałam. Ogromnie ułatwia mi pracę i ogóle... strzał w dziesiątkę!

Jolanta K.

 

 

Korzystam z Waszego plannera i jestem nim absolutnie zachwycona. Uważam, że to najlepszy planner jaki dane było mi używać. 

Iwona Ż. 

 

 

Moje planowanie i strategia jeszcze nigdy nie była tak precyzyjnie opisana i ułożona. To wszystko jest możliwe dzięki pracy na doskonałym produkcie jakim jest Was Day Planner CEO. Dziękuję

Magda G-JPlanner jest rewelacyjny!!! Dziękuję pięknie :)  Mąż jest super Extra zadowolony!!!

Dominika K.Notesy już dotarły. Były naprawdę starannie i ładnie zapakowane. Otwieranie ich było czystą przyjemnością. Same w sobie również są wspaniałe. Na pewno szybko zostaną zapisane.

Marta M.Notesy dotarły. Są przepiękne. Dziękuję za prezent i miły kontakt

Justyna J.Dzisiaj odebraliśmy kalendarze - bardzo serdecznie dziękuję ! Są cudowne !!

Bardzo nam było miło odebrać je w tak pięknym opakowaniu oraz z odręcznie napisanymi życzeniami - jesteśmy oboje zachwyceni! Jeszcze raz dziękuję, będziemy na bieżąco śledzić Państwa ofertę! Serdecznie pozdrawiam!

Agata i Wojtek K.Dziękuję za ekspresową wysyłkę. Chciałam także podziękować za to w jakiej formie notes do mnie dotarł! Przepięknie zapakowany z gratisami. (…) jestem naprawdę zachwycona obsługą klienta i myślę, że konkurencja może się od Państwa uczyć :) Raz jeszcze dziękuję i życzę Państwu wielu Sukcesów:)

Klaudia B.Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję! Rzadko trafia się na tak "elastycznych" i chętnych do współpracy ludzi.

Aneta W.Więcej opinii naszych klientów na temat konkretnego produktu, znajdziesz na jego stronie (na samym dole, pod opisem).

Za wszystkie opinie bardzo dziękujemy!