Opinie o NORINOMMO

Pani Kamila otrzymała nasze plannery z prośbą o opinię i poza tym, że powiedziała, żą są bardzo ładne, dodała:  „Korzystam teraz z elektronicznego, jednak gdybym chciała przejść na papierowy, wybrałabym Wasz!” Kamila Rowińska , Autorka bestsellera pt: „Kobieta Niezależna”, www.RowinskaBusinessCoaching.com


Marcin Gnat opiniaKorzystając z okazji dodam, że mój planer sprawia mi wiele radości i, co najważniejsze, znacznie ułatwia życie. Chyba nie umiałabym już bez niego funkcjonować, a próbowałam już wielu: od Moleskine'a do Filofaxa. Świetny pomysł i wykonanie! :)

Aneta D.

W końcu mam idealny planner bez niepotrzebnych i dziecinnych ikonografik, obrazków czy cytatów na całe strony :)  Zapakowany w piękne pudełko, z piękną i praktyczną oprawą - od początku cieszy oko.  Podoba mi się rozdzielenie części kalendarzowej i tej do planowania, spis treści, weekendy na oddzielnych stronach (tak, pracuję też w soboty, niedziele a nawet święta). harmonogram, lista spraw, proiorytety - są dokładnie takie, do jakich się przyzwyczaiłem. Format, grubość - ok - trzeba ją brać pod uwagę jeśli prowadzi się dom, własną firmę i przy okazji ogarnia mnóstwo innych rzeczy - naturalne, że nie zmieścimy całego roku na 100 czy 200stronach. Duży plus za część finansową i tą do oszczędzania- zawsze mi tego brakowało w innych planerach.  Do plannera dodałem od siebie tylko okucia rogów - ale to już bardziej moja fanaberia i fakt, że lubię gdy planner przez cały rok wygląda jak nowy.  Polecam, bo to kolejny wspaniały produkt Norinommo który ułatwia życie i bez którego ciężko funkcjonować ;) Nie mogę się doczekać, kiedy uroczyście pozbędę się starego plannera - którego projekt z biegiem czasu uznaję za słaby i niedopracowany a co za tym idzie niepraktyczny- a zapiski przeniosę do nowego ;)

Robert O.

Do tej pory korzystałam z kilku popularnych plannerów. Żaden z nich jednak nie  spełniał do końca  moich oczekiwań. Po miesiącu użytkowania zazwyczaj okazywało  się, że był to produkt za, który przepłaciłam. Nic więc dziwnego, że do zakupu  plannera norinnomo podchodziłam dość ostrożnie.  Teraz po pół roku użytkowania nie wyobrażam sobie pracy bez niego! Jest naprawdę świetny.  Prosty, konkretny. Bez zbędnych ozdobników. Jest  bardzo profesjonalny. Solidnie  wykonany, kartki nie wypadają ani nie przebijają jak to często bywa w innych  plannerach. Ja z pewnością zakupię planner na kolejny rok :-)   Polecam go absolutnie wszystkim, którzy prowadzą własne biznesy.

Jola 
www.makabreski.com

Już w ubiegłym roku wiedziałam, jaki kalendarz kupię na 2018 rok. W plannerach i notesach od Norinommo zakochałam się od razu. Prostota, esencja tego, co potrzeba i nic więcej, profesjonalne wykonanie i niewiarygodna dbałość o klienta. Dziś dotarł do mnie notes, który będzie pojawiał się tutaj zapewne wielokrotnie Zapisany.  W końcu wszystkie moje sprawy znajdą się w jednym miejscu!

Joanna Paczkowska-Szczygieł
Autorka książki
www.joannaszczygiel.wordpress.com

 

 


Jestem zaskoczony przemiłą, jak również w pełni profesjonalną obsługą oraz podejściem do klienta. Pozostaje mi jedynie życzyć dużo zdrowia i pomyślności, z pewnością będę polecał Norinommo swoim bliskim. :) Pozdrawiam!

Wojciech K.

 

 Dzisiaj odebrałam planner i zaczęłam go uzupełniać. Od lat czekałam na takie cudo :) Jest wspaniały!

Olga Z.

 

 Dzień dobry, plannery dotarły. Są świetne!  Dziękuję!

Małgorzata S. (Apsys Management Sp. z o.o.)

 

 


Planner jest naprawdę wspaniały! To jest dokładnie to czego szukałam. Ogromnie ułatwia mi pracę i w ogóle... strzał w dziesiątkę!

Jolanta K.

  

Korzystam z Waszego plannera i jestem nim absolutnie zachwycona. Uważam, że to najlepszy planner jaki dane było mi używać. 

Iwona Ż. 

 

 Moje planowanie i strategia jeszcze nigdy nie była tak precyzyjnie opisana i ułożona. To wszystko jest możliwe dzięki pracy na doskonałym produkcie jakim jest Was Day Planner CEO. Dziękuję

Magda G-J

 

 Planner jest rewelacyjny!!! Dziękuję pięknie :)  Mąż jest super Extra zadowolony!!!

Dominika K.

  

Notesy już dotarły. Były naprawdę starannie i ładnie zapakowane. Otwieranie ich było czystą przyjemnością. Same w sobie również są wspaniałe. Na pewno szybko zostaną zapisane.

Marta M.

 


 


Notesy dotarły. Są przepiękne. Dziękuję za prezent i miły kontakt

Justyna J.

  

Dzisiaj odebraliśmy kalendarze - bardzo serdecznie dziękuję ! Są cudowne !!

Bardzo nam było miło odebrać je w tak pięknym opakowaniu oraz z odręcznie napisanymi życzeniami - jesteśmy oboje zachwyceni! Jeszcze raz dziękuję, będziemy na bieżąco śledzić Państwa ofertę! Serdecznie pozdrawiam!

Agata i Wojtek K.

  

Dziękuję za ekspresową wysyłkę. Chciałam także podziękować za to w jakiej formie notes do mnie dotarł! Przepięknie zapakowany z gratisami. (…) jestem naprawdę zachwycona obsługą klienta i myślę, że konkurencja może się od Państwa uczyć :) Raz jeszcze dziękuję i życzę Państwu wielu Sukcesów:)

Klaudia B.

  

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję! Rzadko trafia się na tak "elastycznych" i chętnych do współpracy ludzi.

Aneta W.

  


Kalendarz jest lepszy niż przypuszczałam!!! Wszystko, co chciałam mam w jednej "książce".

Super robota! Tylko teraz jak tu wytrzymać 1,5 miesiąca żeby zacząć wypełniać???!!!

Domicela N.

 

 


 

Więcej opinii naszych klientów na temat konkretnego produktu, znajdziesz na jego stronie (na samym dole, pod opisem).

Za wszystkie opinie bardzo dziękujemy!