Rezerwacja-CEO-week

Poniższe informacje są kierowane TYLKO do osób, które zarezerwowały planner na 2018 rok. Kody będą honorowane przez nas jedynie w przypadku tych właśnie osób. Pamiętasz, że jakiś czas temu zarezerwowałaś/eś na naszej stronie jeden z plannerów na rok 2018? 

Mamy najnowsze wiadomości:


1. Wciąż czekamy na dostawę plannerów tygodniowych  CEO (tzn. już do nas przyszły, ale okazało się, że musimy je drukować od nowa. Potrwa to jeszcze jakieś 10 dni, ale możesz go już mieć za chwilę, o tym dalej). W każdym razie już dzisiaj możesz zamówić ten właśnie planner lub dowolny inny, bo pozostałe plannery trafiły już do sprzedaży. Wysyłka planerów tygodniowych CEO powinna nastąpić 6 październikaZe względu na zaistniałą sytuację  Twoja rezerwacja zostanie przedłużona do dnia 8.10. To oznacza, że do tego dnia masz zagwarantowane, że rodzaj plannera, który wybrałeś w tym roku, będzie Twój. Ale nie zwlekaj do ostatniej chwili, zamów planner już dzisiaj i skorzystaj z możliwości wybrania interesującego Cię koloru. 

Jeśli natomiast chcesz otrzymać ten planner już za chwilę jest jeszcze jedna opcja...


2. W dziale Outlet umieściliśmy małą partię plannerów tygodniowych CEO na rok 2018 po obniżonej cenie ze względu na mały mankament polegający na tym, że w miesiącu Styczniu (w nagłówku strony) zamiast 2018, jest 2017. Kalendarium jest prawidłowe i pozostała część plannera jest dokładanie taka jak być powinna. Wada jest tylko w nagłówku tego jedynego miesiąca. Jeśli Ci to nie przeszkadza i chcesz kupić planner w niższej cenie oraz otrzymać go od razu, odwiedź OUTLET: http://www.norinommo.com/kateg...


3. Gwarancja ceny! Choć standardowa cena plannerów w tym roku wynosi 129 zł, to ponieważ rezerwując planner zaufałeś nam i wykazałeś się zdecydowaniem w działaniu, bardzo to szanujemy, otrzymujesz od nas gwarancję ceny z momentu rezerwacji, na każdy egzemplarz kupiony do 10 października 2017 r. (niezależnie od ilości).

Co to oznacza? Kupując planner w tym okresie, za każdy egzemplarz zapłacisz 119 zł, chociaż jego cena regularna wynosi 129 zł.   

Jak to zrobić?  Przy zamówieniu podaj kod: CEO5472, a zniżka zostanie automatycznie naliczona. Jeśli zdecydowałeś się na zakup w Outlecie, nie musisz nic wpisywać. Tam cena wynosi po prostu 109 zł.

Jeśli zamawiasz więcej niż jeden produkt, a któregoś w danej chwili nie ma na stanie magazynowym (i jest to napisane na stronie produktu), całe zamówienie zostanie wysłane po jego skompletowaniu. 


Do każdego zakupionego plannera otrzymasz od nas gratis:
- Zestaw naklejek indeksujących,  
- Zestaw naklejek do zaznaczania krawędzi,
- Kieszonkę na luźne kartki, do wklejenia z przodu lub z tyłu plannera, jak Ci wygodniej. 


Jeśli prowadzisz działalności gospodarczą, pamiętaj o tym, że możesz podać nam dane do faktury. Dzięki temu po jej zaksięgowaniu planner realnie będzie Cię kosztował jeszcze mniej. Chociaż i bez tego 9,90 zł za comiesięczne wparcie przy realizacji celów i możliwość wygodnego zarządzania swoim biznesem oraz sprawami prywatnymi to mniej niż za kawę w popularnej sieci kawiarni. Kliknij link i wybierz planner: 

http://www.norinommo.com/kateg...


I koniecznie pamiętaj o kodzie. Zależy nam, żebyś kupił plannery ze zniżką. To dla nas zaszczyt, że nas wybrałeś. Dziękujemy!


Serdecznie pozdrawiamy,

NORINOMMO