Rezerwacja

Poniższe informacje są kierowane TYLKO do osób, które zarezerwowały planner na 2018 rok. Kody będą honorowane przez nas jedynie w przypadku tych właśnie osób. Pamiętasz, że jakiś czas temu zarezerwowałaś/eś na naszej stronie jeden z plannerów na rok 2018? 

Mamy kilka wspaniałych wiadomości:


1. Plannery już są! Czekają na Ciebie. Twoja rezerwacja jest ważna do dnia 20.09
To oznacza, że do tego dnia masz zagwarantowane, że rodzaj plannera, który wybrałeś w tym roku, będzie Twój. 
Jeśli w dniach 18.09-20.09 będziesz chciał złożyć na niego zamówienia, a jakimś cudem zabraknie, dodrukujemy specjalnie dla Ciebie. Ale nie zwlekaj do ostatniej chwili, skorzystaj z możliwości wybrania interesującego Cię koloru, dopóki są jeszcze w naszym magazynie. A skoro o kolorach mowa…


2. W tym roku wprowadziliśmy dodatkowo kilka nowych kolorów. Wybierz ten, który czujesz, że jest idealny dla Ciebie. W końcu spędzicie razem cały rok. 


3. Gwarancja ceny! Choć standardowa cena plannerów w tym roku wynosi 129 zł, to ponieważ rezerwując planner zaufałeś nam i wykazałeś się zdecydowaniem w działaniu, bardzo to szanujemy, otrzymujesz od nas gwarancję ceny z momentu rezerwacji, na każdy egzemplarz kupiony do 10 października 2017 r. (niezależnie od ilości).

Co to oznacza? Kupując dowolny planner w tym okresie za każdy egzemplarz zapłacisz 119 zł, chociaż jego cena regularna wynosi 129 zł.   

Jak to zrobić?  Przy zamówieniu podaj kod: REZ1248, a zniżka zostanie automatycznie naliczona. 

Jeśli zamawiasz więcej niż jeden produkt, a któregoś w danej chwili nie ma na stanie magazynowym (i jest to napisane na stronie produktu), całe zamówienie zostanie wysłane po jego skompletowaniu. 


Do każdego zakupionego plannera otrzymasz od nas gratis:
- Zestaw naklejek indeksujących,  
- Zestaw naklejek do zaznaczania krawędzi,
- Kieszonkę na luźne kartki - do wklejenia z przodu lub z tyłu planera, jak Ci wygodniej. 


Jeśli prowadzisz działalności gospodarczą, pamiętaj o tym, że możesz podać nam dane do faktury. Dzięki temu po jej zaksięgowaniu planner realnie będzie Cię kosztował jeszcze mniej. Chociaż i bez tego 9,90 zł za comiesięczne wparcie przy realizacji celów i możliwość wygodnego zarządzania swoim biznesem oraz sprawami prywatnymi to mniej niż za kawę w popularnej sieci kawiarni. 


Kliknij link i wybierz planner:

http://www.norinommo.com/kateg...


I koniecznie pamiętaj o kodzie. Zależy nam, żebyś kupił plannery ze zniżką. To dla nas zaszczyt, że nas wybrałeś. Dziękujemy!

Serdecznie pozdrawiamy,

Norinommo