Współpraca


Witamy!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z marką Norinommo, bardzo nas to cieszy.  Poniżej zamieszczamy kilka informacji na ten temat.


Blogerzy i Videoblogerzy

Jeśli prowadzisz bloga (lub kanał na YT/Instagram) i naprawdę podobają Ci się nasze produkty, dbasz o estetykę publikowanych na nim zdjęć oraz jakość zamieszczanych treści, i chciałbyś nawiązać z nami współpracę, napisz na hello@norinommo.com. W temacie wiadomości wpisz "Współpraca". 

Koniecznie podaj nam:

1)  adres swojego bloga (kanału na YT) i jego tematykę,

2) napisz, który produkt/ty chciałbyś zrecenzować i dlaczego uważasz, że odpowiada on tematyce publikowanych przez Ciebie materiałów,

3) pochwal się osiągnięciami i  ilością osób skupionych wokół tego czym się zajmujesz,

4) napisz o swojej obecności w mediach społecznościowych (gdzie jeszcze poza blogiem czy YT można Cię znaleźć - Pinterest, Instagram, inne).

5)  napisz konkretnie, gdzie planujesz zamieścić recenzję (blog, FB, Instagram, inne) i na jaką pomoc możemy liczyć z Twojej strony w zakresie promocji naszych produktów. 


Zawsze doceniamy kreatywność i aktywność osób i firm, z którymi współpracujemy. Na maile odpowiadamy zwykle w ciągu 24 godzin. Jeśli nie odpowiedzieliśmy, to nie jest to nasza zła wola, czasami maile trafiają do Spamu - po prostu, jeśli możesz,  odezwij się do nas jeszcze raz. 


Jeśli prowadzisz stronę, która głównie promuje konkursy i rozdania, dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani tą formą współpracy.
Jeśli chcesz nam zaproponować płatną recenzję, dziękujemy. Interesują nas prawdziwe recenzje.  
Z góry dziękujemy również za oferty fałszywych komentarzy na forach, opłaconych lajków, fanów itp.  Inte

 


Sklepy, hurtownie, dystrybutorzy, firmy, partnerzy

Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny lub internetowy i chciałabyś/chciałbyś zaoferować swoim klientom produkty naszej marki, napisz na adres biuro@norinommo.com. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Jeśli chcesz zamówić większą ilości naszych produktów, również napisz do nas na maila. Jeśli nie masz sklepu, a chciałbyś promować nasze produkty lub zostać ich dystrybutorem, napisz. Inne osoby i firmy

Jeśli masz pomysł na nawiązanie współpracy w innej formie, jesteśmy otwarci na propozycje. Po prostu napisz na ad@norinommo.com.