Współpraca


Witamy!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z marką Norinommo, bardzo nas to cieszy.  Poniżej zamieszczamy kilka informacji na ten temat.


Sklepy, hurtownie, dystrybutorzy

Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny lub internetowy, podobają Ci się produkty naszej marki i chciałbyś wprowadzić je do swojej oferty, napisz na adres biuro@norinommo.com. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Jeśli chcesz zamówić większą ilości naszych produktów, również napisz do nas na maila. Jeśli nie masz sklepu, a chciałbyś promować nasze produkty lub zostać ich dystrybutorem, napisz. B2B. Firmy

Jeśli podobają Ci się produkty naszej marki i chciałbyś zamówić je dla swojej firmy w większej ilości lub zamówić je z logo swojej marki/firmy w wybranym kolorze, napisz na biuro@norinommo.com.  Wykonujemy również produkty na bazie naszych projektów wg wytycznych naszych partnerów. Jeśli więc potrzebujesz notesu lub planera dla swoich klientów, pracowników, współpracowników, który będzie godnie reprezentował Twoją firmę, dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało. Blogerzy i Videoblogerzy

Jeśli prowadzisz bloga (lub kanał na YT/Instagram) i naprawdę podobają Ci się nasze produkty, dbasz o estetykę publikowanych na nim zdjęć oraz jakość zamieszczanych treści, i chciałbyś nawiązać z nami współpracę, napisz na hello@norinommo.com. W temacie wiadomości wpisz "Współpraca". 

Koniecznie podaj nam:

1)  adres swojego bloga (kanału na YT, konta na Instagramie) i napisz dlaczego uważasz, że nasze produkty mogą zainteresować Twoich czytelników/widzów. 

2) napisz, który produkt/ty chciałbyś zrecenzować i dlaczego uważasz, że odpowiada on tematyce publikowanych przez Ciebie materiałów,

3) napisz co masz do zaproponowania, dlaczego powinniśmy nawiązać ze sobą współpracę,

4)  napisz konkretnie, gdzie planujesz zamieścić recenzję (blog, FB, Instagram, inne) i na jaką pomoc możemy liczyć z Twojej strony w zakresie promocji naszych produktów. 

Prosimy Cię o konkretne informacje. Wyrażenia „dużo” czy „współpracowałam już  wieloma firmami, które były zadowolone z efektów” bez podania wartości, nazw czy możliwości zweryfikowania tych informacji, niczego nam nie mówią. 

Doceniamy kreatywność i aktywność osób i firm, z którymi współpracujemy. Na maile odpowiadamy zwykle w ciągu 24 godzin. Jeśli nie odpowiedzieliśmy, to nie jest to nasza zła wola, czasami maile trafiają do Spamu - po prostu, jeśli możesz,  odezwij się do nas jeszcze raz. 

Jeśli prowadzisz stronę, która głównie promuje konkursy i rozdania, dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani tą formą współpracy. 
Jeśli chcesz nam zaproponować opłaconą  recenzję, dziękujemy. Interesują nas prawdziwe recenzje.
Z góry dziękujemy również za oferty opłacanych komentarzy na forach, opłaconych lajków, fanów, itp. 

 


Drukarnie, Fotografowie, Copywriterzy

Jeśli świadczysz usługi, które mogą pomóc w rozwoju naszej marki lub produkujesz rzeczy, które mogą wzbogacić naszą ofertę/ulepszyć nasze produkty i przenieść obsługę naszych klientów na jeszcze wyższy poziom,  napisz na ad@norinommo.comInne osoby i firmy

Jeśli masz pomysł na nawiązanie współpracy w innej formie, jesteśmy otwarci na propozycje. Po prostu napisz na ad@norinommo.com.