Współpraca


Witamy!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z marką Norinommo, bardzo nas to cieszy.  Poniżej zamieszczamy kilka informacji na ten temat.


Sklepy, hurtownie, dystrybutorzy

Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny lub internetowy, podobają Ci się produkty naszej marki i chciałbyś wprowadzić je do swojej oferty, napisz na adres biuro@norinommo.com. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Jeśli chcesz zamówić większą ilości naszych produktów, również napisz do nas na maila. Jeśli nie masz sklepu, a chciałbyś promować nasze produkty lub zostać ich dystrybutorem, napisz. B2B. Firmy

Jeśli podobają Ci się produkty naszej marki i chciałbyś zamówić je dla swojej firmy w większej ilości lub zamówić je z logo swojej marki/firmy w wybranym kolorze, napisz na biuro@norinommo.com.  Wykonujemy również produkty na bazie naszych projektów wg wytycznych naszych partnerów. Jeśli więc potrzebujesz notesu lub planera dla swoich klientów, pracowników, współpracowników, który będzie godnie reprezentował Twoją firmę, dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało. Blogerzy i Videoblogerzy

Jeśli prowadzisz bloga (lub kanał na YT/Instagram) i naprawdę podobają Ci się nasze produkty, dbasz o estetykę publikowanych na nim zdjęć oraz jakość zamieszczanych treści, i chciałbyś nawiązać z nami współpracę, napisz na hello@norinommo.com. W temacie wiadomości wpisz "Współpraca". 

Koniecznie podaj nam:

1)  adres swojego bloga (kanału na YT) i jego tematykę, 

2) napisz, który produkt/ty chciałbyś zrecenzować i dlaczego uważasz, że odpowiada on tematyce publikowanych przez Ciebie materiałów,

3) pochwal się osiągnięciami i  ilością osób skupionych wokół tego czym się zajmujesz,

4) napisz o swojej obecności w mediach społecznościowych (gdzie jeszcze poza blogiem czy YT można Cię znaleźć - Pinterest, Instagram, inne). 

5)  napisz konkretnie, gdzie planujesz zamieścić recenzję (blog, FB, Instagram, inne) i na jaką pomoc możemy liczyć z Twojej strony w zakresie promocji naszych produktów. 

Zawsze doceniamy kreatywność i aktywność osób i firm, z którymi współpracujemy. Na maile odpowiadamy zwykle w ciągu 24 godzin. Jeśli nie odpowiedzieliśmy, to nie jest to nasza zła wola, czasami maile trafiają do Spamu - po prostu, jeśli możesz,  odezwij się do nas jeszcze raz. 

Jeśli prowadzisz stronę, która głównie promuje konkursy i rozdania, dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani tą formą współpracy.  Jeśli chcesz nam zaproponować płatną recenzję, dziękujemy. Interesują nas prawdziwe recenzje.   Z góry dziękujemy również za oferty fałszywych komentarzy na forach, opłaconych lajków, fanów itp. 

 


Drukarnie, Fotografowie, Copywriterzy

Jeśli świadczysz usługi, które mogą pomóc w rozwoju naszej marki lub produkujesz rzeczy, które mogą wzbogacić naszą ofertę/ulepszyć nasze produkty i przenieść obsługę naszych klientów na jeszcze wyższy poziom,  napisz na ad@norinommo.comInne osoby i firmy

Jeśli masz pomysł na nawiązanie współpracy w innej formie, jesteśmy otwarci na propozycje. Po prostu napisz na ad@norinommo.com.