Czym się zajmujesz zawodowo?

Jedną z zalet pracy w Norinommo jest możliwość poznawania wielu fantastycznych osób, takich jak Ty. Trochę już zdążyliśmy się poznać, ale wciąż mamy niedosyt :) Dlatego dzisiaj mamy pytanie, dzięki któremu poznamy się jeszcze lepiej. Napisz, czym zajmujesz się zawodowo. Prowadzisz swoją firmę? Pochwal się, gdzie możemy Cię znaleźć. A może prowadzisz dom lub jeszcze się uczysz?

Zacznę od siebie. Nazywam się Anna Owczarz-Dadan. Jestem twórcą Norinommo, a obecnie zajmuję stanowisko głównego projektanta marki i odpowiadam m.in. za jej stronę wizualną. A ponieważ jesteśmy młodą marką, a ja żadnej pracy się nie boję, to gdy trzeba, nadal siadam na dowolnym innym stanowisku w firmie :) Tak, poznałam je wszystkie i jestem pewna, że niektórzy z Was z pewnością kiedyś dostali paczkę zapakowaną właśnie przeze mnie :)

Pracę zawodową zaczęłam 15 lat temu jako freelancer grafik. Realizowałam projekty i prowadziłam szkolenia. Napisałam ponad 30 książek poświęconych grafice i fotografii (wiele z ich to bestsellery, w sumie kilkaset tysięcy sprzedanych sztuk, z czego jestem dumna, bo to duże osiągnięcie na polskim rynku wydawniczym w niszy, jaką jest grafika i fotografia). Zdobyte w tym czasie doświadczenie teraz wielokrotnie się przydaje.

Jednocześnie zajmowałam się projektowaniem, DTP, sprzedażą, fotografią, marketingiem, pisałam artykuły do magazynów. Później przyszedł czas na własną działalność oraz funkcję m.in. project managera w firmie tłumaczeniowej obsługującej największe światowe marki.

W rezultacie zdobyłam doświadczenie na wielu różnych stanowiskach i miałam szansę na własnej skórze odczuć, jak wygląda praca freelancera, pracownika oraz właściciela firmy. Poza tym całe życie staram się otaczać ludźmi, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Dużo rozmawiamy. Dzięki temu doświadczenia, zarówno moje, jak i ich, są niezastąpione podczas tworzenia planerów.  Doskonale rozumiem potrzeby, jakie pojawiają się, gdy wybierasz taką czy inną drogę zawodową. A jeśli uznasz, że w planerach czy notesach, które tworzymy warto coś zmodyfikować lub wprowadzić, napisz do mnie wiadomość. Z przyjemnością poznam Twój punkt widzenia.

Sama szybko musiałam nauczyć się planować czas i racjonalnie zarządzać nim zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Wiem, co oznacza prowadzenie aktywnego życia zawodowego i godzenie go z obowiązkami domowym, a także pasjami pozazawodowymi. Nie mówię, że zawsze jest idealnie. Wszystkie doświadczenia, jakie zgromadziłam w ciągu tych 15 lat, to bardzo cenne lekcje i może właśnie dlatego piszecie i mówicie, że planery są dla Was „bardzo przydatne”, „idealne”, „wspaniałe”. Za co w imieniu całego Norinommo dziękuję!

A teraz kolej na Ciebie :)

Kategorie:
  • Co słychać?

Autor: Norinommo