Jak sprzedać prawie wszystko, prawie każdemu?

„Sprzedaż”. Fredrika Eklunda. Jeśli znasz Freda, to wiesz, że to inspirująca postać. Nie znasz, poznaj, bo warto. 

Książka „Sprzedaż” nie jest książką tylko o tym, jak stać się skuteczniejszym sprzedawcą - chociaż wszyscy sprzedajemy coś każdego dnia. Nie jest to też książka jedynie dla tych, którzy pracują w branży nieruchomości. 

To mądra, inspirująca, pełna humoru książka o życiu, pracy, metodach działania jednego z najskuteczniejszych agentów nieruchomości w NY, o jego wątpliwościach, sukcesach i „porażkach” . To ciepła opowieść (bo sam Fred jest niezwykle ciepłą osobą) o Szwedzie, który przybył do NY bez kapitału i kontaktów, a podbił go swoją pracowitością, autentycznością, profesjonalizmem, urokiem osobistym. W tej książce chce Ci o tym wszystkim opowiedzieć i pokazać, jak osiągnąć cel, którzy może wydawać Ci się w chwili obecnej nie do osiągnięcia. I nie znajdziesz tutaj porad typu "Dasz radę". Są tutaj same cenne, praktyczne wskazówki co musisz zrobić, aby spełniać swoje marzenia jedno po drugim i jak sprawić, by ludzie Cię kochali :) Fred dzieli się tutaj swoimi metodami dotyczącymi funkcjonowania w mediach społecznościowych, opowiada o tym jak wygląda dzień jego pracy, jak zaczynał, z jakimi problemami musiał dać sobie radę, co jest wg niego ważne, aby odnieść sukces w biznesie i życiu osobistym, jak ważny jest wizerunek i jak go pielęgnować. 

Rekomendujemy. A jeśli prowadzisz biznes lub tworzysz markę osobistą,  tę książkę nie tyle warto, co trzeba przeczytać. A jeśli możemy coś polecić, to wybierz - w miarę możliwości - wydanie papierowe. Z pewnością podczas lektury zrobisz całe mnóstwo zakreśleń, a w wersji cyfrowej nie jest to wygodne. 
Gdzie kupić? 
My znaleźliśmy ją na stronie wydawnictwa OnePress (ebook). Jej wydawcą jest OSMPower, ale można ją także dostać np. w Empiku. Książka występuje w wersji audio, e-book i papierowej, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Przykładowy rozdział jest dostępny tutaj.  Znajdź na nią czas, bo warto. 

Kategorie:
  • Polecamy: książki/szkolenia/wydarzenia
  • inspiracja

Autor: Anna