Jak szybko wybrać odpowiedni planner?

Jeśli zastanawiasz się, który z plannerów wybrać i chcesz sprawnie podjąć decyzję, spieszymy z pomocą. 


Tak naprawdę, aby szybko wybrać planer, wystarczy zastanowić się nad dwiema rzeczami, ponieważ to właśnie nimi różnią się poszczególne planery między sobą: 


1. Najważniejsze: wybierz układ terminarza, który będzie odpowiedni dla Twojego stylu pracy i życia. 

Planner dzienny CEO

Planner tygodniowy CEO

Planner PRO tygodniowy

2. Zastanów się, jak duże znaczenie ma dla Ciebie grubość, a co za tym idzie ciężar plannera. 


Planner dzienny jest oczywiście cięższy od tygodniowego z racji ilości stron (każdy dzień jest tutaj na osobnej stronie – sobota i niedziela też). Ale może to nie mieć dla Ciebie znaczenia, bo i tak do pracy jeździsz samochodem, albo pracujesz z domu. 
Wszystko zależy zatem po prostu od Twojego stylu życia. 


Jeśli więc np. prowadzisz gabinet lekarski i potrzebujesz harmonogramu dnia (układu z godzinami), a do tego chcesz mieć dużo miejsca do zapisywania różnego rodzaju informacji i ciężar planera nie ma dla Ciebie znaczenia, wybierzesz planer dzienny CEO, a jeśli potrzebujesz widoku tygodniowego i wolisz planer lżejszy, wybierzesz CEO tygodniowy. Jeśli jesteś wizażystką być może wybierzesz planner dzienny. Jeśli jesteś np. tłumaczem być może wybierzesz planer dzienny CEO, a może planner PRO tygodniowy. Prowadzisz kancelarię prawną? Prawnicy zwykle wybierają planner tygodniowy CEO lub dzienny CEO. 


A Ty? Jaki zawód wykonujesz i jakiego planera używasz? Może podpowiesz, co sprawdziło się u Ciebie?

Kategorie:
  • Plannery Norinommo
  • Plannery. Wskazówki

Autor: Norinommo