Jak szybko zrobić własną kieszeń (kopertę) do plannera?

Tworząc nowe produkty zawsze myślę o Tobie. O tym, co zrobić, aby dawały Ci jeszcze większą elastyczność i wygodę, gdy z nich korzystasz. Dlatego m.in. wszystkie strony projektujemy tak, by dać Ci możliwie jak największy wybór – to Ty decydujesz, w jaki sposób będziesz ich używać. Każdy z nas jest inny i potrzebuje czego innego. To samo dotyczy naszych przyzwyczajeń: takie elementy dodatkowe jak gumka spinająca notes, uchwyt na długopis, ilość wstążeczek, czy schowek na drobiazgi dla jednych są pożądane, innym przeszkadzają. Chcę to jakoś pogodzić, więc wciąż myślimy w Norinommo nad tym jak ulepszyć różne rozwiązania. Ponieważ są osoby, które nie znoszą uchwytów na długopis, a Ci którzy je lubią chcą je mieć na różnej wysokości, nie doczepiamy ich do produktów na stałe. Dajemy jednak możliwość dołączenia takiego uchwytu, jeśli tylko zechcesz.


No dobrze, ale co z tym schowkiem/kieszonką?

Ponieważ w plannerach na rok 2017 jest naprawdę dużo miejsca do zapisania, myślę, że dodatkowe karteczki raczej nie będą Ci potrzebne. Ale gdybyś jednak potrzebował kieszonki na drobiazgi np. naklejki, które dodajemy do plannera, możesz użyć zwykłej koperty i przyczepić ją z tyłu taśmą dwustronną – pewnie słyszałeś już o tym nie raz, albo… wypróbować coś lepszego, moje rozwiązanie nie wymagające wysiłku ani ponoszenia praktycznie żadnych kosztów.


Poproś na Poczcie o tzw. koszulkę kurierską, otrzymasz ją zwykle za darmo (lub zapytaj o nią w dowolnym sklepie z tego typu produktami, cena około 6 groszy) – to taka kopertka na etykietę z przeźroczystą przednią stroną, a tylną w postaci naklejki. Wystarczy oderwać z tylnej ścianki karteczkę i przykleić kopertę w dowolnym miejscu plannera. Pamiętaj o odcięciu z góry części zamykającej kopertę. Możesz kopertę dociąć na pożądaną wysokość i gotowe. Trwałe, szybkie i tanie rozwiązanie. Jego dodatkową zaletą jest to, że taka kieszonka jest przeźroczysta (i z przodu i z tyłu), może być tak duża jak zechcesz oraz jest cienka i lekka, co sprawia, że jej obecność nie jest odczuwalna podczas korzystania z plannnera. Ten patent możesz także zastosować w dowolnym z naszych notesów. Jeśli się zdecydujesz, napisz proszę jak się sprawdza.


Jeśli chcesz otrzymać taką kopertkę wraz z zamawianym plannerem, napisz proszę w uwagach do zamówienia, a postaramy się to dla Ciebie załatwić.

Podpowiedz mi proszę, czy kopertka to coś czego potrzebujesz, co chciałbyś mieć w swoim plannerze oraz notesach, które pojawią się w nadchodzącym roku? Napisz proszę w komentarzu lub na naszej stronie na FB (https://www.facebook.com/norinommo/) . Nikt to tej pory nie zgłaszał takiej potrzeby po zakupie plannera, ale chcę poznać Twoje preferencje pod kątem następnej edycji, już na rok 2018.Kategorie:
  • DIY
  • inspiracja

Autor: Norinommo