„Można powiedzieć, że branża beauty sama mnie wybrała” wywiad z Robertem Oczyńskim 2/2


„Można powiedzieć, że branża beauty sama mnie wybrała”. 

Ciąg dalszy wywiadu.


Przeczytaj od początku:  TUTAJ.


Rozmawiają: Anna Owczarz-Dadan (założycielka marki Norinommo oraz jej główny projektant) oraz Robert Oczyński, nasz Klient (współzałożyciel i general manager PRO Make Up Academy – warszawskiej akademii wizażu) 

[Norinommo] Nie zapytam Cię o marzenia, bo jesteś przedsiębiorcą. Zapytam więc o cele. Masz jeszcze jakieś na ten/najbliższy rok, które czekają na realizację? Prywatne lub zawodowe :)

[Robert] Przede wszystkim solidnie odpocząć. Wyjechać w końcu na dłuższe wakacje. Przeczytać powiększającą się listę książek. Poświęcić maksimum czasu bliskim. I wrócić do regularnego uprawiania sportu.

[Norinommo]  Robert, dziękuję za wszystko, co zrobiłeś dla wsparcia Norinommo, za czas poświęcony na wszystkie nasze rozmowy, Twoje podpowiedzi dotyczące samych produktów, za podzielenie się uwagami. Uwielbiam wszystkich swoich klientów, a Ty ze swoją serdecznością, bezinteresownym zaangażowaniem, pomocnością w każdym momencie, jesteś bardzo wyjątkowym człowiekiem w dzisiejszym świecie. Dziękuję za rozmowę i życzę Ci samych sukcesów i realizacji wszystkich celów prywatnych i zawodowych!

Na zakończenie proszę Cię jeszcze, abyś podał wszystkim zainteresowanym kursami i współpracą, gdzie mogą Was znaleźć i jak się skontaktować.

[Robert] To ja dziękuję za tyle ciepłych słów! Trzymam kciuki za dalszy rozwój marki :) i nie mogę się doczekać nowego plannera na kolejny rok!

Wszystkim zainteresowanym pozostawiam kontakt do PRO Make Up Academy:

www.promakeupacademy.pl

www.facebook.com/promakeupacademy  

www.instargram.com/promakeupacademy

----

A Tobie dziękuję za poświęcony czas i serdecznie zapraszamy Cię na kolejny wywiad już w przyszłym miesiącu.

Jeśli też jesteś już naszym klientem i chcesz się podzielić swoją historią i patentami na planowanie czasu, napisz proszę do mnie krótko, czym się zajmujesz i w jakiej branży działasz: ad@norinommo.com

Kategorie:
  • Wasze historie. Wywiady

Autor: Anna