Na jak długo wystarczy Twój planner Norinommo?

Nie wiem czy wiesz, ale wszystkie plannery Norinommo na rok 2018 zawierają daty i wystarczą Ci do zaplanowania CAŁEGO ROKU (nie pół, nie ćwierć). Dokładnie tak. Znajdziesz w nich kalendarium na cały ROK 2018, od stycznia do grudnia, a nawet chwilę dłużej.


Dlaczego chwilę dłużej?


Po pierwsze.  Plannery tygodniowe w tym roku zawierają daty od 1 stycznia 2018 aż do 6 stycznia 2019!  Planner dzienny zawiera daty od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku.

Po drugie. Dodatkowo, w każdym z plannerów NORINOMMO zawsze znajdziesz miejsce do planowania roku przyszłego, a więc w tym przypadku roku 2019. 

Jest to bardzo przydatne, bo w ciągu roku zdarzają się przecież takie sytuacje, w których musimy zapisać coś o czym chcemy pamiętać w roku następny, a zwykle nie mamy gdzie tego zrobić. 

Efekt jest taki, że tego rodzaju informacje zapisujemy na dodatkowych kartkach, w notesach, a później niejednokrotnie one giną lub nie możemy ich odszukać.  Zapisując je w plannerze, w wyznaczonym dla nich miejscu, pod koniec roku wystarczy tam zajrzeć i w razie potrzeby wpisać do plannera na rok następny. 


Ale to nie wszystko. Na stronach do planowania roku 2019 roku znajdziesz więcej przydatnych funkcji.


A jak to wygląda u Ciebie? Często w ciągu roku przychodzą Ci do głowy sprawy i pomysły, które chcesz zrealizować w następnym roku?  

Kategorie:
  • Plannery Norinommo
  • Plannery. Wskazówki

Autor: Norinommo