Naklejki w notesie Smart. Bardzo prosty, ale skuteczny sposób oznaczania wybranych fragmentów w notesie

Chcesz poznać nowy, bardzo prosty, ale skuteczny sposób oznaczania wybranych fragmentów w notesie, tak abyś mógł do nich błyskawicznie dotrzeć?

Sposób jest uniwersalny i sprawdzi się w przypadku każdego notesu, zeszytu czy plannera.
Wpadłam na ten pomysł jakiś czas temu, zupełnie przez przypadek. Pewnego wieczoru siedziałam nad jednym z notesów i oglądałam naklejki, które otrzymałam wraz z jego zakupem. To był notes innej marki, bo wtedy nie miałam jeszcze Smarta. W każdy razie nie wiedziałam co zrobić z naklejkami pełnymi napisów takich jak: taxi, smile, home itd., bo po prostu nie używam takich rzeczy. 

Zastanawiałam się - i nadal się zastanawiam - do czego służą takie naklejki ? Jeśli wykorzystujesz taki gadżety i uważasz je za wartościowy dodatek, podziel się ze mną swoją opinią w komentarzu.
Niestety ja nie znalazłam dla nich żadnego praktycznego zastosowania, poza jednym...

Przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Postanowiłam wykorzystać fakt, że trzymam w dłoni kawałek czegoś kolorowego co można przykleić i pomyślałam, żeby zagospodarować je w inny sposób – mój własny. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę i od kilku tygodni używam tego systemu.
 A ponieważ się sprawdza, postanowiłam stworzyć swoje naklejki, takie które rozmiarami będą idealnie pasować do tworzonych przeze mnie notesów oraz plannerów i będą intensywnie kolorowe.


Jeśli masz ochotę, zobaczyć jak wyglądają oraz jak możesz je wykorzystać, serdecznie zapraszam na film:

W czwartek, wspomniałam o naklejkach dodawanych do notesu Smart. Możesz za ich pomocą oznaczać wybrane strony notesu. A ponieważ naklejki są lekko błyszczące i mają jaskrawe kolory, będą dobrze widoczne na krawędziach notesu. Możesz je przyczepiać z boku strony, na górze, na dole. Pełna dowolność. Są fajnym uzupełnieniem dla wstążeczek i spisów treści.

Każdy zestaw zawiera 10 sztuk i są dodawane do każdego z notesów. Otrzyma je również każdy kto zdecyduje się wybrać dowolny z plannerów mojego pomysłu na 2017 rok.

Miłego oglądania i owocnego testowania tej metody.


Napisz proszę co o niej sądzisz? Podoba Ci się? Uważasz ją za dobry pomysł? Może masz swoją własną, jeszcze skuteczniejszą?
Jeśli używasz naklejek z napisami, buźkami i innymi ikonkami i chciałabyś/chciałbyś, aby takie naklejki również były dodatkiem do notesów i plannerów. Wystarczy, że napiszesz. 

Kategorie:
  • Naklejki Norinommo
  • Notesy Norinommo
  • Wideo
  • organizacja

Autor: Anna