Planery dla biznesu. Rezerwacja 2020 już rozpoczęta.

Planner: Kalendarz, Terminarz na 2020 rok

Jeśli masz ochotę, już teraz możesz zarezerwować planer na rok 2020. 

Jeśli nie znasz jeszcze naszych planerów i chcesz się o nich coś więcej dowiedzieć, informacje znajdziesz na naszej stronie w zakładce O PLANERACH. Albo kliknij po prostu ten link: http://www.norinommo.com/strona/planner-kalendarz-terminarz_dla_przedsiebiorcy_i_biznesu


PO CO REZERWOWAĆ PLANER?

 1. Masz pewność, że dla Ciebie nie zabraknie. Planery co roku sprzedawały się bardzo szybko i pomimo kilku dodruków po prostu nie starczało ich dla wszystkich zainteresowanych.

 2. Masz gwarancję ceny. Rezerwując planer, masz pewność, że we wrześniu kupisz go w cenie maksymalnie takiej, którą widzisz na stronie w chwili rezerwacji.

 3. Rezerwując planer i kupując w przedsprzedaży, często dodatkowo otrzymujesz od nas, specjalną ofertę cenową. Jak będzie w tym roku, jeszcze nie wiemy, ale mamy zasadę, że każdy kto rezerwuje planer i kupuje go w przedsprzedaży zawsze dostaje najlepszą cenę.

 4. Dla osób rezerwujących planer – ponieważ cenimy tych, którzy szybko podejmują decyzje – zawsze przygotowujemy coś ekstra. Po prostu chcemy Wam szczególnie podziękować za aktywną postawę i zaufanie.

 5. Osoby, które rezerwują planer, w pierwszym dniu sprzedaży, jako pierwsze mają dostęp do całej oferty sklepu. 

 6. Jeśli w chwili przedsprzedaży w naszej ofercie pojawią się nowe planery, dowiesz się o tym pierwszy.CO JESZCZE POWINIENEŚ WIDZIEĆ O REZERWACJI?

 1. W chwili rezerwacji planera, nie przejmuj się absolutnie kolorem. Obecnie pozostawiliśmy na stronie tylko planery w kolorze czarnym, żeby łatwiej było Ci podjąć decyzję, co do samego jego rodzaju. Każdego roku jest kilka kolorów do wyboru. Nie ma to znaczenia przy rezerwacji. We wrześniu wybierzesz sobie takie kolor, który będzie Ci się podobać najbardziej. Masz automatycznie rezerwację na wszystkie kolory. W razie, gdyby miało zabraknąć, dodrukujemy.

 2. Rezerwacja jest bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do zakupu. To my bierzemy na siebie ryzyko. Chcemy, żebyś miał komfort i spokój, że dla Ciebie planer zostanie odłożony.

 3. O tym, kiedy rozpocznie się przedsprzedaż dla osób, które zarezerwowały planer, będziemy informowali z wyprzedzeniem mailowo i w mediach społecznościowych, tak żeby ta informacja miała szansę do Ciebie dotrzeć. Jeśli chcesz dodatkowo mieć pewność, że nic Cię nie ominie, a jeszcze nas nie obserwujesz, kliknij przycisk, aby otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o nowych treściach na stronie. Albo po prostu do nas zaglądaj.

 4. Nie możemy wziąć natomiast odpowiedzialności za to, że nasze wiadomości mogą np. trafić do folderu spam czy też z powodu błędu w adresie e-mail, nie zostaną do Ciebie dostarczone. Dlatego możesz po prostu dodać nas do kontaktów w swoim programie pocztowym rezerwacja@norinommo.com lub odwiedzać nas w SM.W razie jakichkolwiek pytań, wyślij do nas wiadomość (strona KONTAKT) lub maila hello@norniommo.com.

Kategorie:
 • Co słychać?
 • Rezerwacja

Autor: Norinommo