Planner MINI

Za każdym razem, gdy chcemy pokazać jak nasze plannery czy notesy wyglądają w środku, każdy mówi, że to nierozsądne i zwykle dodaje coś w rodzaju "przecież zaraz ktoś Was skopiuje".  Nie wyobrażamy sobie jednak, żebyśmy z tego powodu mieli przed Tobą cokolwiek ukrywać.  Dla nas wyrażane w ten sposób obawy to potwierdzenie, że  projekty, które oddajemy w Twoje ręce są wartościowe. 

Dzisiaj pokażemy jak wyglądają strony plannera MINI. Chcesz zobaczyć? A wiesz dlaczego powstał?  

1) nie każdy prowadzi swoją firmę,  

2) nie każdy prowadzi taki styl życia, który każdego dnia wymaga zapisywania całej strony plannera.  Zgadza się?

Wiele osób po prostu siada i planuje, co jest do zrobienia w konkretnym miesiącu. Określa dzień, ustala priorytety i realizuje plan. Ewentualnie dodatkowo zapisuje spotkania, umówione wizyty.

Minimalistycznie, przejrzyście, konkretnie.

MINI będzie idealny, jeśli: 

- organizując swoje życie skupiasz się głównie na priorytetach i zadaniach do wykonania oraz zależy Ci na tym, by jednym spojrzeniem „ogarniać” cały miesiąc. 

- Chcesz zacząć prowadzić planner w dowolnym momencie lub potrzebujesz go dla konkretnej sprawy (hobby, sport, dom, blog, marketing, inne) i dużo zapisujesz .  -

 A do teo potrzebujesz miejsca na info dotyczących Twoich finansów, pomysłów, kontaktów i innych codziennych spraw.

Możesz wykorzystać go  np. w domu do organizacji życia rodzinnego, a w swojej firmie do planowania działań marketingowych czy w social media. 

Jeśli natomiast potrzebujesz naprawdę profesjonalnego i rozbudowanego narzędzia do zarządzania biznesem i życiem prywatnym, zobacz Plannery CEO i PRO i zarezerwuj egzemplarz dla siebie na rok 2018. Te plannery będą dostępne jesienią.

http://www.norinommo.com/kategoria/plannery

Gotowi? 

FILM: https://www.instagram.com/p/BSdspShDNag/?taken-by=norinommo


Kategorie:
  • Plannery Norinommo
  • Plannery Norinommo

Autor: Norinommo