Planner Norinommo vs zwykły terminarz


Dzisiaj coś dla tych, którzy nadal zastanawiają się nad wyborem: planner czy zwykły terminarz. Zbliża się weekend, a więc mamy nadzieję, że będziecie mieli więcej czasu, aby podjąć właściwą decyzję :-) 
Czym więc różni się planner NORINOMMO od zwykłego terminarza? 

WSZYSTKIM! :-)


1. Zwykłe terminarze są mało życiowe i nie są odpowiedzią na potrzeby współczesnej przedsiębiorczej osoby. Kiedy np. ostatnio sprawdzałeś w terminarzu odległość pomiędzy Krakowem a Ełkiem? A co z planowaniem miesiąca? Sobotą i niedzielą, które zwykle traktowane są po macoszemu? Miejscem na notatki, ważne sprawy, planem zajęć dodatkowych, spotkaniami, projektami, nad którymi pracujesz i wieloma innymi sprawami, które dzieją się w Twoim życiu?
Dlatego właśnie stworzyliśmy 3 RÓŻNE PLANNERY. Powstały po to, abyś mógł wszystkie sprawy zawodowe i prywatne umieścić w jednym miejscu i mieć je zawsze pod ręką. Mając planner nie musisz nosić ze sobą sterty kartek i dodatkowych notesów. Znajdziesz w nim strony do planowania i notowania takich rzeczy, z którymi większość z nas ma do czynienia na co dzień (poświęcone finansom,marketingowi, projektom, kontaktom, szeroko pojętemu rozwojowi, sprawom osobistym, podróżom), miejsce na podsumowania, wnioski, plany, cele i wiele innych.


2. Cześć plannera zawierająca tygodnie lub poszczególne dni również nie ma nic wspólnego ze zwykłymi terminarzami (które coraz częściej są nazywane Plannerami(?!) – więc nie daj się zwieść i zachowaj czujność :-)) Układ elementów na stronach i ich rodzaj jest zupełnie inny niż w zwykłych terminarzach. Ma ułatwić Ci planowanie, realizację priorytetów i celów nie zależnie od tego, jaki charakter pracy wykonujesz. Każdy z nas żyje w inny sposób i potrzebuje odpowiedniego narzędzia do komfortowej pracy. Np. czasami harmonogram dnia to za mało, innym z nas jest zupełnie niepotrzebny. Gdy tylko przystąpiliśmy do tworzenia plannerów, pytaliśmy przedsiębiorców, freelancerów, o to, czego oczekują od plannera idealnego. Nie polegaliśmy jedynie na naszych pomysłach i rozwiązaniach.


3. W każdym miesiącu znajdziesz plan miesiąca + plan do rozplanowania wybranej dziedziny np. marketingu, treningów, a także strony do zanotowania pomysłów i podsumowania. W plannerach tygodniowych, w każdym z tygodniu, znajdziesz także specjalną tabelę umożliwiającą nadzorowanie, monitorowanie szczególnie ważnych dla Ciebie spraw.
Różnice widoczne są gołym okiem, a „jeden obraz jest wart więcej niż milion słów”, więc najlepiej zobacz sam jak wyglądają 
nasze plannery i przeczytaj opinie osób, które już je kupiły. 


A gdybyś miał/a jakiekolwiek pytania, po prostu napisz.

Kategorie:
  • Plannery Norinommo
  • planowanie

Autor: Norinommo