Planner tygodniowy PRO - dla BLOGERÓW, FREELANCERÓW, ale nie tylko


Planner tygodniowy PRO to planner, którego do tej pory nie było!

Kiedy w przeszłości zajmowałam się „jedynie” pracą nad kolejnymi książkami, prowadzeniem szkoleń i tworzeniem projektów jako freelancer, moim głównym problemem w organizacji zadań było to, że nie miałam do wygodnego narzędzia. Dostępne w sprzedaży kalendarze i terminarze zwykle oferowały jedynie strony z harmonogramem dnia (który wówczas był mi rzadko potrzebny) i do tego rozpoczynającym  się od godziny 7 a kończącym na 18 (?). No cóż, może ten model sprawdzał się 20 lat temu, ale we współczesnym świecie pozostawał dla mnie - osoby aktywnej -  delikatnie mówiąc mało praktyczny. Wykonywałam pracę, która głównie była nastawiona na efekt i realizację określonych zadań. Owszem czasami zdarzały się  dni, kiedy musiałam  przecież oddać projekt na ustaloną godzinę lub po postu odbyć spotkanie. Jednak zwykle mój dzień składał się z szeregu zaplanowanych zadań. 

Możesz  teraz zapytać? „No to w czym problem? Nie mogłaś ich zapisywać po prostu ignorując harmonogram?” Mogłam i tak robiłam - nie miałam wyjścia, ale było to potwornie irytujące, ponieważ nie pozwalało mi szybko dotrzeć do potrzebnych informacji, skupić się na tym co najważniejsze i nie uniemożliwiało szybką ocenę sytuacji. A do tego zadania zawodowe mieszały się z prywatnymi priorytetami. Wszystko było mało przejrzyste i mocno irytujące, bo jestem osobą, która lubi ład, a estetyka i skuteczność to jedne z priorytetów. A do tego rozmawiamy tu tylko o terminarzu, a to moim zdaniem za mało, żeby skutecznie planować swoje życie. 

W chwili obecnej, z racji mojego obecnego stylu życia, potrzebuję nieco innego układu (zadań+harmonogramu+duuużo miejsca na notatki). W mojej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest planner dzienny CEO. Ale w chwili,  kiedy zrodził się w mojej głowie pomysł na zaprojektowanie własnych plannerów, wiedziałam, że musi powstać kilka wariantów, ponieważ  każdy z nas ma przecież inny styl pracy. Dlatego zaprojektowałam właśnie trzy różne układy terminarza. Jednym z nich jest właśnie ukłon w stronę osób takich jak ja w przeszłości - wykonujących wolny zawód, blogerów, preferujących właśnie pracę w trybie zadaniowym.  

I to dzisiaj o nim mowa. 


Planner tygodniowy PRO to zupełnie nowy sposób planowania zadań. Jest idealny dla freelancerów, blogerów, osób wykonujących wolne zawody, a także tych którzy po prostu lubią pracować, skupiając się głównie na zadaniach do wykonania. Jeśli lubisz pracę w trybie zadaniowym - każdego dnia głównie skupiasz się na zadaniach do wykonania, to planner tygodniowy PRO będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Zaprojektowałam go tak, abyś każdego dnia miał do dyspozycji jak najwięcej miejsca na planowanie zadań i ustalenie priorytetów. Oczywiście pomyślałam również o tym, byś pamiętał o wszystkich ważnych spotkaniach i zadaniach na ustaloną godzinę. Przeznaczyłam do tego celu pole na samej górze, tak żebyś na pewno o tym pamiętał. W układzie tygodniowym poza dniami tygodnia znajdziesz miejsce do ustalenia celów na nachodzący tydzień, wypisanie wszystkich zadań, które później możesz rozplanować na poszczególne dni tygodnia, miejsce na notatki oraz tabelę, w której możesz monitorować postępy lub traktować ją jako szybki podgląd dowolnych zadań. Do tego w plannerze obowiązuje podział na miesiące. W każdym z miesięcy znajdziesz rozkładówkę z planem miesiąca (zaznaczone są w nim również dni wolne od pracy i święta), rozkładówkę do planowania działań marketingowych (lub dowolnych innych, które są dla Ciebie w danym momencie istotne - np. wpisy na bloga, czy plan treningów)  na dany miesiąc. 

Każdy dzień,  to osobna pozycja. Sobota i Niedziela też. Dobrze rozumiem, że są to dni, w których również mamy do załatwienia wiele spraw, dlatego przewidziałam  w nich tyle samo miejsca do planowania, jak w przypadku każdego innego dnia tygodnia. 

Zresztą używając tego plannera, szybko zobaczysz, że nie ma dni lepszych i gorszych :)  Wszystkie są wspaniałe :) 


Tak wygląda część terminarza, ale  to tylko jedna z trzech części plannera. Tym właśnie m.in. różni się on od zwykłego terminarza.   

Dzięki pozostałym narzędziom, które zaprojektowałam dla  plannera Norinommo  m.in. monitorować swoje postępy w różnych dziedzinach, rozpisywać projekty, spotkania, kontakty, plany, cele i masz mnóstwo miejsca na notatki. 

A marketing, żebyś mógł regularnie promować swoją działalność? Jasne. O tym też pamiętałam. Znajdziesz też miejsce do zapisywania spraw na rok 2018, pomysłów, spraw związanych z rozwojem osobistym,  a jeśli jesteś kobietą- kilka stron poświęconych planowaniu spraw związanych z zakupami, wyglądem, imprezami. Wszystko podzielone w czytelny sposób. Korzystając z plannera PRO, nie będziesz potrzebować notatnika i pozbędziesz się tysiąca karteczek z zapisanymi ważnymi sprawami. 

To narzędzie do zarządzania wszystkimi sprawami i prywatnymi i zawodowymi. Brzmi dobrze?


Żeby zobaczyć, jak wygląda Planner tygodniowy PRO, wejdź proszę tutaj  i poznaj wszystkie możliwości, jakie dzięki niemu zyskasz.

Jeśli masz wśród swoich znajomych kogoś, komu może ułatwić życie, wiesz co zrobić. Dzięki!


©NORINOMMO 2016 Wykorzystywanie, kopiowanie treści lub jej fragmentów bez zgody autora zabronione. 

#biznes #biznesplaner #kalendarz #terminarz #planner #tygodniowy#freelancer #designer #norinommoplanner
#cele #zadania#zarządzanieczasem #coaching #szkolenie #firma #warszawa #poznańplanner2017  #sukces
 #marketing #businesswoman #PRO #blogerka #planowanie  #organizacjaczasu  #kalendarz2017 #agenda #notatki #rozwojosobisty

Kategorie:
  • planowanie

Autor: Anna