Szanujemy. Nie marnujemy.

W naszym sklepie w niedzielę został uruchomiony dział Outlet. Znajdziesz tutaj końcówki serii produktów Norinommo. Zwykle pojedyncze sztuki. Są to pełnowartościowe, w pełni sprawne produkty sprzedawane w atrakcyjnych cenach ze względu na małe niedoskonałości wizualne.


Produkty w tym dziale będą pojawiały się bardzo okazjonalnie. Dokładny opis „wady” znajdziesz przy danym produkcie. Nie polecamy ich na prezent, ale jeśli zależy Ci głównie na funkcjonalności produktu, tutaj możesz wybrać w pełni sprawny produkt w obniżonej cenie.

Długo zastanawialiśmy się czy to zrobić, ale nie znosimy marnotrastwa. Ze względów formalno-prawnych jako firma nie możemy ich rozdać, a jedyne co moglibyśmy zrobić, to po prostu zniszczyć lub wykorzystać na własny użytek. Więc ta forma wydaje się nam być jedyną sensowną.

Wielu osobom takie wady nie przeszkadzają, inni są oszczędni, jeszcze ktoś inny może chcieć wypróbować dany produkt, korzystając z możliwości zakupienia go po obniżonej cenie.
Dzięki tej opcji Ty kupujesz dużo taniej, oszczędzając pieniądze, my częściowo odzyskujemy środki, które zostały przeznaczone na produkcję, dzięki czemu możemy reinwestować je w tworzenie nowych produktów lub przekazać na wybrany cel, ale przede wszystkim razem zapobiegamy marnotrawieniu zasobów naturalnych i niszczeniu produktu, który z powodzeniem nadaje się do wykorzystania.

Uważasz, że to dobry pomysł?

Kategorie:
  • Co słychać?

Autor: Norinommo