Planowanie, rozwój osobisty, rozwój biznesu oraz organizacja życia

Planery dla biznesu. Rezerwacja 2020 już rozpoczęta.


Jeśli masz ochotę, już teraz możesz zarezerwować planer na rok 2020. 
Jeśli nie znasz jeszcze naszych planerów i chcesz się o nich coś więcej dowiedzieć, informacje znajdziesz na naszej stronie w zakładce O PLANERACH. 
Chcesz wiedzieć, po co rezerwować planer? Jest wiele korzyści, zobacz sam. 

Przeczytaj więcej

Jaki prezent dla przedsiębiorcy? 10 pomysłów na prezenty dla ludzi biznesu

10 pomysłów na prezenty dla ludzi biznesu

 Szukasz prezentu dla przyjaciółki, która prowadzi swój biznes? A może chcesz obdarować czymś wyjątkowym znajomego, który dopiero co wystartował z własną firmą? Wiemy, że wybór prezentu dla przedsiębiorcy to nie lada wyzwanie, dlatego też przygotowaliśmy zestaw 10 pomysłów na upominek dla kobiet i mężczyzn prowadzących swój biznes. Zainspiruj się i wybierz najlepszy prezent!

Przeczytaj więcej

Szanujemy. Nie marnujemy.

W naszym sklepie w niedzielę został uruchomiony dział Outlet. Znajdziesz tutaj końcówki serii produktów Norinommo. Zwykle pojedyncze sztuki. Są to pełnowartościowe, w pełni sprawne produkty sprzedawane w atrakcyjnych cenach ze względu na małe niedoskonałości wizualne.

Produkty w tym dziale będą pojawiały się bardzo okazjonalnie. Dokładny opis „wady” znajdziesz przy danym produkcie. Nie polecamy ich na prezent, ale jeśli zależy Ci głównie na funkcjonalności produktu, tutaj możesz wybrać w pełni sprawny produkt w obniżonej cenie.

Przeczytaj więcej

Czym się zajmujesz zawodowo?

Jedną z zalet pracy w Norinommo jest możliwość poznawania wielu fantastycznych osób, takich jak Ty. Trochę już zdążyliśmy się poznać, ale wciąż mamy niedosyt :) Dlatego dzisiaj mamy pytanie, dzięki któremu poznamy się jeszcze lepiej. Napisz, czym zajmujesz się zawodowo. Prowadzisz swoją firmę? Pochwal się, gdzie możemy Cię znaleźć. A może prowadzisz dom lub jeszcze się uczysz?

Zacznę od siebie. Nazywam się Anna Owczarz-Dadan. Jestem twórcą Norinommo, a obecnie zajmuję stanowisko głównego projektanta marki i odpowiadam m.in. za jej stronę wizualną.

Przeczytaj więcej