Planowanie, rozwój osobisty, rozwój biznesu oraz organizacja życia

Planery na rok 2019 do samodzielnego druku. Miesięczne i tygodniowe z datami.

SPECJALNIE DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY PLANERY NA ROK 2019 DO DRUKU. MIESIĘCZNE I TYGODNIOWE. CO TY NA TO?

Jeśli nie czytałeś jeszcze posta o tym, jak skutecznie zaplanować rok, to zapewne nie wiesz również, że przygotowaliśmy dla Ciebie 4 planery na rok 2019 do samodzielnego druku. 

Przeczytaj więcej

10 rzeczy na temat wyznaczania celów, o których nie każdy wie...

Witaj w nowym roku! Jak minął sylwester?  Mamy nadzieję, że spędziłeś go dokładnie tak jak lubisz i tak jak my nie możesz się doczekać realizacji wszystkich swoich planów na rok 2019. Mamy również nadzieję, że zrobiłeś już podsumowanie roku 2018, oraz że zapisałeś cele, które zrealizujesz w roku obecnym. Jeśli jednak jeszcze tego nie zrobiłeś, to podsyłamy arkusz, który Ci w tym pomoże. To ten sam arkusz, który znajdziesz w naszych planerach. Ponieważ w tym roku nie trafiły one do sprzedaży, postanowiliśmy chociaż w taki sposób pomóc, nie zostawiając Cię samego z tym tematem i udostępnić arkusz do pobrania.

Przeczytaj więcej

Planer miesieczny do wydrukowania

W filmie „3 rzeczy, bez których nie odniesiesz sukcesu”  wspomniałam o planerze miesięcznym do samodzielnego wydrukowania, który m.in.  
ułatwi Ci monitorowanie postępów i  zdyscyplinuje Cię do działania, a do tego możesz oczywiście wykorzystać go do planownia codziennych zajęć. 

Jeśli podoba Ci się ten pomysł i chcesz pobrać taki planner, kliknij tutaj.

Miłego planowania! 

Przeczytaj więcej