Planowanie, rozwój osobisty, rozwój biznesu oraz organizacja życia

Jak skutecznie zaplanować rok i zrealizować swoje cele?

CZY WIESZ, JAK SKUTECZNIE ZAPLANOWAĆ ROK? 
DZIELĘ SIĘ SWOJĄ METODĄ: KROK PO KROKU 

Mamy rok 2020. To fakt. Podejrzewam, że już zaplanowałaś/eś część spraw na rok 2020, ale jeśli jeszcze „nie miałeś na to czasu”, albo brakowało Ci idealnego planera, to właśnie teraz jest ostatni moment na to, żeby wejść w posiadanie wybranego planera lub chociaż zwykłego kalendarza i wszystko zaplanować „tak jak trzeba”. Czyli jak?

Przeczytaj więcej

Planowanie tygodnia w nowych planerach dziennych CEO NORINOMMO na rok 2020

Planery na rok 2020 przeszły w tym roku kilkanaście zmian. Pisaliśmy już o tym w osobnym artykule: tutaj. Ale jedną z ważniejszych, jest sposób planowania tygodnia w planerach CEO dziennych.

JESTEM PRZEKONANA, ŻE DZIĘKI NIEJ BĘDZIESZ DZIAŁAĆ PRODUKTYWNIEJ I SZYBCIEJ OSIĄGNIESZ SWÓJ CEL.

Dlaczego?  

Przeczytaj więcej

14 zmian i nowości w planerach CEO i PRO na rok 2020

Planery CEO i PRO 2020.
Aż 14 zmian, dzięki którym jeszcze łatwiej zaplanujesz wszystko to, co dla Ciebie ważne.

Nowy rok już za 4 miesiące. Ci z Was, którzy lubią się przygotować, aby z nowym rokiem ruszyć pełną parą do działania, już teraz wybierają dla siebie planer idealny.

Wielu z Was korzystało już z naszych planerów w latach poprzednich, więc wiecie, jak wyglądają. Jeśli natomiast jeszcze ich nie znasz, wejdź na stronę O PLANERACH. Tutaj znajdziesz podstawowe informacje i możesz zajrzeć do środka wybranego planera.

Ponieważ w planerach CEO i PRO na rok 2020 w stosunku do poprzednich edycji wprowadziliśmy pewne zmiany, dzisiaj chcę Ci opowiedzieć właśnie o nich.

Przeczytaj więcej

Jak zaplanować tydzień tak, by to, co robimy miało sens?

Jeśli w niedzielę po południu zaczynasz stresować się pracą, bo nie wiesz, czy ze wszystkim zdążysz albo ilość obowiązków sprawia, że odechciewa Ci się robić cokolwiek, to nie stresuj się tyko po prostu ją zaplanuj.

Jak zaplanować tydzień tak, by to, co robimy miało sens?
Potrzebujesz dosłownie 30 minut i kartki papieru na zaplanowanie następnych 7 dni, a oszczędzisz godziny w skali tygodnia. To nasze doświadczenie i innych osób prowadzących swoje firmy, z którymi rozmawiamy.

Przeczytaj więcej