Zaplanuj z nami rok 2017 rok

Tak jak ja potrzebujesz narzędzia do organizacji czasu? Należysz do elitarnej grupy miłośników tradycyjnych rozwiązań? Dobrze trafiłeś. Na ten rok zaprojektowałam trzy, jeszcze pachnące świeżością plannery na 2017 rok dla przedsiębiorczych kobiet i mężczyzn.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz plannera tygodniowego, czy dniowego oraz czy preferujesz pracę w trybie zadaniowym czy potrzebujesz każdego dnia również harmonogramu, na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Skoro tutaj trafiłeś, nie muszę Cię przekonywać, jak ważne jest wyznaczanie celów oraz planowanie zadań, które każdego dnia przybliżają Cię do realizacji tego, co dla Ciebie najważniejsze. 

Jeśli jesteś osobą aktywną zawodowo, wierzę, że każdego dnia zadania te konkurują ze sobą. Zawodowe z domowymi, domowe z osobistymi - tak,  doskonale wiem, jak to jest. Wiem też, że można sobie z tym poradzić przy dobrej organizacji. A jednym z jej elementów jest właśnie dobry planner, który pozwoli Ci wszystko posegregować wg kategorii, zastanowić się, ustalić priorytety, kolejne kroki i działać z poczuciem, że pamiętasz o tym,  co ważne i że masz kontrolę nad swoim sprawami, a nie one nad Tobą. 

Czy plannery, które chcę Ci zaproponować są idealne? Uważam, że pomogą Ci w tym wszystkim o czym napisałam przed chwilą, ale tylko pod jednym warunkiem: BĘDZIESZ Z NICH KORZYSTAĆ i faktycznie wykorzystasz wszystkie możliwości, jakie dają - w końcu za to wszystko płacisz, tak? Grzech nie skorzystać :) 

Co więc dostajesz?

1. Możesz wybrać sobie planer idealnie pasujący do stylu Twoje pracy:
a) Lubisz pracować w trybie zadaniowym - zobacz Planer PRO tygodniowy. To coś idealnego dla osób, które nie mają zbyt wielu spotkań/zadań na określoną godzinę w ciągu dnia (albo mają je raz na kilka dni), a ich praca polega raczej na wykonywaniu ustalonych przez siebie zadań. Moim zdaniem idealny dla freelancerów (np. grafików, projektantów, pisarzy itp. wolnych zawodów), osób rozpoczynających DG  oraz blogerów. 

b)  Lubisz pracować w układzie tygodniowym, ale poza zadaniami do wykonania potrzebujesz w ciągu dnia harmonogramu? - zobacz Planer CEO tygodniowy. Idealny dla szefów firm, usługodawców potrzebujących w ciągu dnia miejsca do zapisania klienta na umówioną godzinę (salonów, gabinetów, sekretariatów), sprzedawców i wielu innych branż i zawodów wymagających harmonogramu i miejsca na zapisanie zadań. 

c) Potrzebujesz/lubisz pracować z plannerem, w którym każdy dzień masz na osobnej stronie - sobotę i niedzielę też. Jesteś szefem, masz odpowiedzialne stanowisko, mnóstwo spraw każdego dnia, wiele do zaplanowania. W takiej sytuacji polecam Planer dzienny CEO. Jest to również mój wybór na nadchodzący rok. 

2. Dostajesz coś więcej niż terminarz. Dostajesz terminarz ze specjalnie zaprojektowanym układem i dodatkowymi funkcjami, które ułatwią Ci wyznaczenie zadań na cały tydzień, określenie priorytetów, monitorowanie postępów. Miejsce na notatki i podsumowania. Dostajesz strony pozwalające Ci zaplanować działania marketingowe, tworzyć notatki ze spotkań, rozpisywać projekty i tworzyć mapy myśli (dotyczące nowych produktów, usług, konceptów), sporządzać notatki ze spotkań, zapisywać kontakty, zarządzać finansami, urlopami, sprawami prywatnymi (rozwój osobisty, pomysły, ważne daty), tworzyć plany nawet na rok 2018 i zapisywać ważne rzeczy,  o których musisz pamiętać z końcem roku 2017. Ponadto masz do dyspozycji plan dzienny czynności powtarzających się (możesz zapisać swój plan dnia, a także swojego partnera, dzieci - dowolnie). Jest też coś specjalnie dla kobiet. I wiele innych. 

3. Dostajesz produkt na cały rok w postaci jednego zwartego, porządnie wykonanego "tomu" z szytymi kartkami, trzema tasiemkami i solidnym, nieprzebijającym papierem (nie na 3 miesiące, nie na 6 miesięcy, nie w postaci 2 czy 3 zeszytów). 

4. Dostajesz produkt, który zastąpi Twoje dotychczasowe notesy i terminarz. Teraz masz wszystko w jednym miejscu. Jeśli  dużo notujesz, ale jednocześnie chcesz mieć szybko dostęp do potrzebnych informacji, to szybko docenisz to rozwiązanie. 

5. Nie musisz wypełniać dat. Jesteś przecież poważną osobą, szanującą swój czas, jak mogłabym od Ciebie tego oczekiwać?  Nie powiesz przecież kontrahentowi, że nie zapiszesz spotkania, bo nie wypełniłeś sobie jeszcze dat w swoim  plannerze...Wypełnianie pozostawmy nastolatkom i osobom, które mają dużo wolnego czasu. 

6. Otrzymasz natomiast minimalistyczny, klasyczny, nie narzucający się design. Nie mamy w ofercie okładek w kropki, paski, zebry i inne misie, ani kolorowych obrazków. Nie w przypadku plannerów. Nie znajdziesz tutaj również quizów, sesji wdzięczności na co drugiej stronie (chociaż do wyrażania wdzięczności zwłaszcza wobec innych i życia serdecznie zachęcam), cytatów motywacyjnych na każdy dzień. Jeśli szukasz takiego stylu, cóż, mogę jedynie polecić innych producentów - oni już o to zadbali. 

7. Oddaję w Twoje ręce 1,5 roku pracy, wynik kilkunastu sond i ankiet przeprowadzonych wśród potencjalnych klientów i mojego własnego, 13-letniego doświadczenia w pracy jako freelancer (autor, szkoleniowiec, grafik, project manager), osoby od 7 lat działającej w biznesie,  która poza pracą wiedzie życie prywatne (dom, rodzina), która ciągle się rozwija i musi znaleźć na to czas (szkolenia, książki, kursy i nauka). Tak na prawdę tworzyłam go początkowo dla siebie. Żeby zorganizować wszystkie sprawy prywatne i zawodowe, gdy zaczęły mnie przytłaczać. Czy jest idealny? Nie wiem. Ale jestem dumna, że doprowadziłam ten projekt do końca. To pierwsze wydanie. Jeśli używając go,  będziesz miał/miała pomysły na jego udoskonalenie, napisz. Będę wdzięczna.

Razem możemy stworzyć coś doskonałego!

Kategorie:
  • planowanie

Autor: Anna