Planowanie, rozwój osobisty, rozwój biznesu oraz organizacja życia

Czym się zajmujesz zawodowo?

Jedną z zalet pracy w Norinommo jest możliwość poznawania wielu fantastycznych osób, takich jak Ty. Trochę już zdążyliśmy się poznać, ale wciąż mamy niedosyt :) Dlatego dzisiaj mamy pytanie, dzięki któremu poznamy się jeszcze lepiej. Napisz, czym zajmujesz się zawodowo. Prowadzisz swoją firmę? Pochwal się, gdzie możemy Cię znaleźć. A może prowadzisz dom lub jeszcze się uczysz?

Zacznę od siebie. Nazywam się Anna Owczarz-Dadan. Jestem twórcą Norinommo, a obecnie zajmuję stanowisko głównego projektanta marki i odpowiadam m.in. za jej stronę wizualną.

Przeczytaj więcej

Planner MINI

Za każdym razem, gdy chcemy pokazać jak nasze plannery czy notesy wyglądają w środku, każdy mówi, że to nierozsądne i zwykle dodaje coś w rodzaju "przecież zaraz ktoś Was skopiuje".  Nie wyobrażamy sobie, żebyśmy z tego powodu mieli je przed Tobą ukrywać.  Dla nas jest to potwierdzeniem, że  projekty, które oddajemy w Twoje ręce są wartościowe. 

Przeczytaj więcej

Masz problem z dużą ilością notatek? Zobacz, jak szybko możesz nad nimi zapanować


Jeśli zwykle dużo notujesz, to pewnie czasami zdarza Ci się nerwowo przerzucać strony notesu/zeszytu służącego do tego celu  w poszukiwaniu tej jedynej, wybranej i jak na złość ukrywającej się przed Tobą (oczywiście w najmniej właściwym momencie) notatki.  Nie uwierzę, że nigdy w życiu nie odczuwałeś z tego powodu frustracji.  Nawet,  jeśli swoje spostrzeżenia zwykle lokujesz na kartach kilku tematycznych zeszytów (Spryciarzu!), to i tak zwykle nie rozwiązuje to problemu, a to z  jednego kluczowego powodu: zwykłe zeszyty i większość notatników nie oferują Ci narzędzi do szybkiego odszukania zapisanego fragmentu tekstu

Przeczytaj więcej

Luty z Kamilą Rowińską

No i mamy Luty. Dasz wiarę?

Ten miesiąc w plannerach rozpoczynamy słowami Pani Kamili Rowińskiej (wspaniałego trenera, coacha, inwestora, autorki bestsellerów, businesswoman. ) I nie jest to przypadek. Projektując plannery wzięliśmy pod uwagę to, że po styczniowym zapale i planach na nadchodzące miesiące, może pozostać już tylko kurz (cóż, takie są statystyki), a luty dla wielu osób będzie miesiącem krytycznym.

Czy wytrwamy w realizacji swoich celów, czy odpuścimy?

Pomyśleliśmy więc, że w tym momencie przyda się wsparcie od kogoś wyjątkowego. Ta kobieta ze swoją energią, wiedzą i siłą potrafi zmotywować chyba każdego!

Nawiasem mówiąc Pani Kamila otrzymała nasze plannery z prośbą o opinię i poza tym, że powiedziała, że są bardzo ładne, dodała: „korzystam teraz z elektronicznego jednak gdybym chciała przejść na papierowy wybrałabym Wasz!”  


Przeczytaj więcej