Planowanie, rozwój osobisty, rozwój biznesu oraz organizacja życia

Happy Halloween!

Przeczytaj więcej

Niezniszczalni - Jan Kulczyk i 11 przedsiębiorczych kobiet

Staramy się dzielić wszystkim, co może pomóc Wam w rozwoju nie tylko waszego biznesu, ale przede wszystkim w ciągłym poszerzaniu własnych horyzontów i uczeniu się nowych rzeczy. Wiecie również, że kochamy książki. Jedną z rzeczy, z których możemy wszyscy czerpać inspirację są biografie osób, które w swoim życiu osiągnęły bardzo wiele lub historie osób, które borykały się z podobnymi problemami jak my, miały podobne marzenia i do tego chcą dzielić się swoimi doświadczeniami.

Jestem po lekturze dwóch bardzo ciekawych książek, które oczywiście serdecznie polecamy. Obie są niezwykłe, obie opowiadają o niezwykłych osobach. 

Przeczytaj więcej

Jak sprzedać prawie wszystko, prawie każdemu?


Jeśli znasz Fredrika, to wiesz, że to inspirująca postać. Nie znasz, poznaj, bo warto. Książka „Sprzedaż, to niej jest tylko książka o tym jak stać się skuteczniejszym sprzedawcą - chociaż przecież wszyscy sprzedajemy coś każdego dnia. To nie jest też książka jedynie dla tych, którzy pracują w branży nieruchomości. 

Przeczytaj więcej

Wszystko w Twoich rękach!

Każdego dnia plannery trafiają do rąk kolejnej ambitnej i przedsiębiorczej osoby.
To optymistyczne wiedzieć, że jest ich w naszym kraju i nie tylko, aż tak wiele.  Planner dotarł także już do Dominiki :) Dziękujemy za film. 

Przeczytaj więcej