Planowanie, rozwój osobisty, rozwój biznesu oraz organizacja życia

Planner tygodniowy PRO - dla BLOGERÓW, FREELANCERÓW, ale nie tylko

Planner tygodniowy PRO to planner, którego do tej pory nie było!

Wymyśliłam go i zaprojektowałam na bazie swoich wieloletnich doświadczeń zawodowych, będąc m.in. autorką ponad 30 książek, szkoleniowcem i projektantką.

To zupełnie nowy sposób planowania zadań. Jest idealny dla freelancerów, blogerów, osób wykonujących wolne zawody, a także tych którzy po prostu lubią pracować, skupiając się głównie na zadaniach do wykonania.

Jeśli lubisz pracę w trybie zadaniowym - głównie skupiasz się na zadaniach do wykonania - i nie potrzebujesz korzystać każdego dnia z harmonogramu, to planner tygodniowy PRO będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Zaprojektowałam go tak, abyś każdego dnia miał do dyspozycji jak najwięcej miejsca na planowanie zadań i ustalenie priorytetów. 

Przeczytaj więcej

Matryca (tablica) Eisenhowera

Matryca (Tablica) Eisenhowera. Dzisiaj kilka słów na temat tego cudownego wynalazku, z którego korzystam od jakiegoś czasu. Ten system organizacji zadań postanowiłam zaimplementować do jednego z naszych planerów – dzienny CEO. Dzięki niemu możesz nauczyć się lepiej zarządzać swoim zadaniami i osiągać więcej, odzyskując czas, który wcześniej przeciekał Ci przez palce. Moim zdaniem warto zapoznać się z tą metodą i wypróbować ją przy najbliższej możliwej okazji – najlepiej planując nadchodzący tydzień.

Jeśli nie masz jeszcze plannera, nie szkodzi. 

Przeczytaj więcej

Zaplanuj z nami rok 2017 rok

Tak jak ja potrzebujesz narzędzia do organizacji czasu? Należysz do elitarnej grupy miłośników tradycyjnych rozwiązań? Dobrze trafiłeś. Na ten rok zaprojektowałam trzy, jeszcze pachnące świeżością plannery na 2017 rok dla przedsiębiorczych kobiet i mężczyzn.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz plannera tygodniowego, czy dniowego oraz czy preferujesz pracę w trybie zadaniowym czy potrzebujesz każdego dnia również harmonogramu, na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Skoro tutaj trafiłeś, nie muszę Cię przekonywać, jak ważne jest wyznaczanie celów oraz planowanie zadań, które każdego dnia przybliżają Cię do realizacji tego, co dla Ciebie najważniejsze. 

Jeśli jesteś osobą aktywną zawodowo, wierzę, że każdego dnia zadania te konkurują ze sobą. Zawodowe z domowymi, domowe z osobistymi - tak,  doskonale wiem, jak to jest. Wiem też, że można sobie z tym poradzić przy dobrej organizacji. A jednym z jej elementów jest właśnie dobry planner, który pozwoli Ci wszystko posegregować wg kategorii, zastanowić się, ustalić priorytety, kolejne kroki i działać z poczuciem, że pamiętasz o tym,  co ważne i że masz kontrolę nad swoim sprawami, a nie one nad Tobą. 

Czy plannery, które chcę Ci zaproponować są idealne? Uważam, że pomogą Ci w tym wszystkim o czym napisałam przed chwilą, ale tylko pod jednym warunkiem: BĘDZIESZ Z NICH KORZYSTAĆ i faktycznie wykorzystasz wszystkie możliwości, jakie dają - w końcu za to wszystko płacisz, tak? Grzech nie skorzystać :) 

Co więc dostajesz?

Przeczytaj więcej

Przyjaciele z szafy

Dużo? :) Jak to jest u Was? 

Zbieracie swoje "stare notesy", czy się ich pozbywacie? Ile notesów używacie jednocześnie (w tym samym odcinku czasowym np. pół roku)? 
Przeczytaj więcej