Planowanie, rozwój osobisty, rozwój biznesu oraz organizacja życia

„Można powiedzieć, że branża beauty sama mnie wybrała” wywiad z Robertem Oczyńskim 2/2

Dalszy ciąg wywiadu z Robertem Oczyńskim. 

Przeczytaj więcej

„Można powiedzieć, że branża beauty sama mnie wybrała” wywiad z Robertem Oczyńskim 1/2

„Można powiedzieć, że branża beauty sama mnie wybrała”

Rozmawiają: Anna Owczarz-Dadan (założycielka marki Norinommo oraz jej główny projektant) oraz Robert Oczyński, nasz Klient (współzałożyciel i general manager PRO Make Up Academy – warszawskiej akademii wizażu)

To pierwszy wywiad z cyklu Wasze historie, w którym będziemy rozmawiali z Wami, naszymi Klientami, o tym jak prowadzicie swoje biznesy, jak one powstawały, w jaki sposób je rozwijacie, jak organizujecie swoje życie i o tym, co jest dla Was ważne.

Przeczytaj więcej

14 zmian i nowości w planerach CEO i PRO na rok 2020

Planery CEO i PRO 2020.
Aż 14 zmian, dzięki którym jeszcze łatwiej zaplanujesz wszystko to, co dla Ciebie ważne.

Nowy rok już za 4 miesiące. Ci z Was, którzy lubią się przygotować, aby z nowym rokiem ruszyć pełną parą do działania, już teraz wybierają dla siebie planer idealny.

Wielu z Was korzystało już z naszych planerów w latach poprzednich, więc wiecie, jak wyglądają. Jeśli natomiast jeszcze ich nie znasz, wejdź na stronę O PLANERACH. Tutaj znajdziesz podstawowe informacje i możesz zajrzeć do środka wybranego planera.

Ponieważ w planerach CEO i PRO na rok 2020 w stosunku do poprzednich edycji wprowadziliśmy pewne zmiany, dzisiaj chcę Ci opowiedzieć właśnie o nich.

Przeczytaj więcej

Produktywność Krok po Kroku. 10 elementów, które codziennie wpływają na Twoje efekty. Część II

Co dwa tygodnie w poniedziałek znajdziesz na naszym blogu nową wskazówkę z cyklu PRODUKTYWNOŚĆ KROK PO KROKU, która pomoże Ci działać szybciej, sprawniej i produktywniej.

Dzisiaj krok 13.: 10 elementów, które codziennie wpływają na Twoje efekty. Część 2 z 2. Aby przeczytać część I kliknij tutaj.


Co ma nasz stan emocjonalny, słowa, których używamy, czy to, co jemy, do produktywności? Otóż ma i to bardzo dużo!  Dzisiaj kolejne 6 elementów, które robisz każdego dnia, a które mają ogromny wpływ na to jak działasz. 

Przeczytaj więcej