Planowanie, rozwój osobisty, rozwój biznesu oraz organizacja życia

PRODUKTYWNOŚĆ KROK PO KROKU. Priorytet czy priorytety? Czy w ogóle są nam potrzebne?

Priorytet? A może priorytety? Czy on/one są nam w ogóle potrzebne?
Możesz nic nie wiedzieć o produktywności, ale jeśli będziesz stosować chociaż tę jedną rzecz, twoje wyniki Cię zaskoczą. 

Przeczytaj więcej

Planery dla biznesu. Rezerwacja 2020 już rozpoczęta.


Jeśli masz ochotę, już teraz możesz zarezerwować planer na rok 2020. 
Jeśli nie znasz jeszcze naszych planerów i chcesz się o nich coś więcej dowiedzieć, informacje znajdziesz na naszej stronie w zakładce O PLANERACH. 
Chcesz wiedzieć, po co rezerwować planer? Jest wiele korzyści, zobacz sam. 

Przeczytaj więcej

Produktywność Krok po Kroku. Zaczynaj z wizją końca. Co zrobić, żeby w końcu wydać książkę?


Co dwa tygodnie w poniedziałek znajdziesz  na naszych stronach nową wskazówkę z cyklu PRODUKTYWNOŚĆ KROK PO KROKU, która pomoże Ci działać szybciej, sprawniej  i produktywniej. To są drobne, ale ważne kroki na drodze do Twojej maksymalnej produktywności. Produktywność to temat słoń, ale my serwujemy go powoli, małymi kęsami. Dwa tygodnie to wystarczający czas, aby nabrać biegłości i wdrożyć daną wskazówkę w swoje życie, a już na pewno zaobserwować pierwsze pozytywne efekty.

Dzisiaj Krok 6. Zawsze planuj z wizją końca, czyli jak np. w końcu napisać książkę.

Przeczytaj więcej

Produktywność Krok po Kroku. Trzymaj się planu i spraw, by prawo Parkinsona działało na Twoją korzyść

[Co dwa tygodnie w poniedziałek znajdziesz na naszych stronach nową wskazówkę z cyklu PRODUKTYWNOŚĆ KROK PO KROKU, która pomoże Ci działać szybciej, sprawniej i produktywniej. To są drobne, ale ważne kroki na drodze do Twojej maksymalnej produktywności. Produktywność to temat słoń, ale my serwujemy go powoli, małymi kęsami. Dwa tygodnie to wystarczający czas, aby nabrać biegłości i wdrożyć daną wskazówkę w swoje życie, a już na pewno zaobserwować pierwsze pozytywne efekty.]

Dzisiaj krok 5.: Trzymaj się planu. Zawsze z góry ustalaj czas zakończenia zadania i spraw, by prawo Parkinsona działało na Twoją korzyść.

Przeczytaj więcej