• planner_ceo3
 • planner_ceo2
 • planer_szyte_strony
 • planner_ceo3
 • planner_ceo2
 • planer_szyte_strony

Planer CEO dzienny. Czarny

Wysyłka: 48 godzin

129.00 PLN

← Aby zobaczyć zdjęcia przykładowych stron planera
w powiększeniu, kliknij je.

   

CENA NETTO: 104,88 zł

 • Do ceny produktu należy doliczyć koszty przesyłki: tutaj
 • Akceptowalne sposoby płatności: tutaj
 • Stan produktu: Nowy
 • Format: B5  (17 x 23 cm) - grubość 3,4 cm
 • Waga 1,04 kg
 • Ilość stron: 596. Zadruk czarno-biały
 • Oprawa: Twarda okładka, szyte strony + 3 wstążki.
 • Papier: biały, 80 g, nieprzebijający cienkopisów, pióra. 
 • Język: POLSKI


O REZERWACJI
Planery powrócą do sprzedaży jesienią. Aby mieć pewność, że dla Ciebie nie zabraknie, j
uż dzisiaj możesz zarezerwować planer na rok 2020. Kliknij czerwony przycisk na górze strony. 


Planer dzienny CEO na rok 2020 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią planować każdy dzień na osobnej stronie lub/i mają dużo zadań do realizacji każdego dnia. To narzędzie dla szefów i osób decyzyjnych. W tym planerze każdy dzień tygodnia  został wyposażony w harmonogram obejmujący godziny od 5 do 23 oraz dużo miejsca na wygodne rozpisanie wszystkich zadań zawodowych i prywatnych. Sobota i niedziela zostały umieszczone na osobnych stronach.

Planer Norinommo obejmuje całe 12 miesięcy (daty od 1.01.2020 do 31.12. 2020). Dodatkowo znajdziesz w nim strony pozwalające zaplanować rok 2021. 

Planer zawiera daty, bo nie wyobrażamy sobie, aby profesjonalista miał czas ręcznie wprowadzać daty do swojego terminarza. 
Nasi klienci cenią jego  minimalistyczny design. Wygląda profesjonalnie i elegancko.  

Co dokładnie znajduje się w środku?  

Z przodu planera znajdziesz:

-  Miejsce na zapisanie najważniejszych dat, wydarzeń, spraw czy numerów kont. Masz do nich zawsze szybki dostęp.

-  Plan roczny na 2020 rok  (ważne daty, święta, numeracja tygodni).

-  Mini planer: Widok roczny. Notatki. Plany zajęcia: cały rok na rozkładówce, abyś z łatwością mógł wszystko szybko planować i niczego nie przegapić.

- Skrócony kalendarz na 2020 rok. 

-  Cele i plany na 2020 rok. Nie musimy Cię przekonywać jak ważne jest wyznaczanie celów.

- Planer podróży. 

- Tygodniowy plan zajęć powtarzalnych x 2(możesz rozpisać cały swój tydzień lub zapisać plan lekcji dzieci, plan zajęć partnera, inne).


Środkowe strony planera zawierają specjalnie zaprojektowany, wygodny terminarz podzielony na 12 miesięcy. 

W każdym miesiącu znajdziesz:

- Plan całego miesiąca z zaznaczonymi świętami, dniami wolnymi, tygodniami i przydatnymi informacjami. Jest tutaj miejsce na notatki, zapisanie priorytetów na dany miesiąc, wypisanie rzeczy do zrobienia z podziałem na sprawy prywatne i zawodowe oraz uroczystości, o których chcesz pamiętać. 

-  Plan działań marketingowych na dany miesiąc, które rozwiną Twój biznes. Możesz tutaj ponadto zapisać pomysły, kontakty i inne ważne rzeczy. Jeśli nie prowadzisz biznesu, możesz zaplanować tutaj inne ważne dla Ciebie zadania lub rozpisać konkretny projekt, nad którym akurat pracujesz.

- Tygodnie są rozdzielne stroną służącą do podsumowania mijającego tygodnia oraz zaplanowania zadań na nadchodzący tydzień.

- Każdy dzień umieściliśmy na osobnej stronie, również soboty i niedziele. W danym dniu możesz zapisać priorytety, cele, zadania, harmonogram dnia, notatki, kontakty, finanse. Dodaliśmy również  specjalne pola, w których możesz planować swoje treningi, dietę czy inne sprawy związane ze zdrowiem, sprawy rodzinne lub związane z nauką (kursy, dodatkowe lekcje)  i wiele innych – wszystko w zależności od  indywidualnych potrzeb. Obok każdego z zadań znajdziesz pola do jego „odhaczania”, a w części Plan dnia, obok każdego zdarzenia dodatkowo pole na umieszczenie np. nr strony z notatką dotyczącą tego zdarzenia.

- Na koniec miesiąca znajdziesz miejsce na notatki lub jego podsumowanie.

Planer zawiera również dodatkowe strony:
- Ułatwiające zarządzanie finansami,
- Rozpisywanie i notowanie projektów oraz nadzorowanie ich postępu,
- Działania marketingowe,
- Listy zadań do zrobienia (To do) i listy kontrolne,
- Spotkania,
- Kontakty,
- Urlopy,
- Pomysły,
- Rozwój osobisty (książki do przeczytania, szkolenia, inne),
- Strony, na których możesz tworzyć  mapy myśli,
- Notatki,
- Rozwój i nauka,
- Sprawy prywatne (m.in. takie jak urodziny, zdrowie, rabaty, treningi),
- Rok 2021 (m.in. kalendarz na rok 2021, miniplanner z podziałem na miesiące, w którym możesz zapisać sprawy, o których musisz pamiętać w 2021 roku; wnioski wyciągnięte z 2020 roku),

- Dodatek z kalendarzem, w którym możesz sprawdzić jaka data będzie za 14, 30, 45 i 60 dni.W planerze Norinommo jest mnóstwo miejsca na notatki, aby stał się on jedynym narzędziem potrzebnym do notowania i planowania, jakiego będziesz potrzebował do komfortowej pracy i planowania swojej przyszłości.


Jeśli pracujesz poza domem i nie podróżujesz do pracy samochodem, polecamy wersję tygodniową CEO lub PRO – są lżejsze z racji mniejszej ilości stron w części terminarza. Planner dzienny ma grubość 3,4 cm. 

Do planera możesz zakupić oddzielnie uchwyt na długopis w wybranym przez siebie kolorze i przyczepić go na wygodnej dla siebie wysokości. Znajdziesz je tutaj


Nie, dziękuję

Rezerwacja planerów na 2020 rok. Dostępne już jesienią.

Planery co roku szybko się sprzedają, więc zarezerwuj swój egz. na 2020. To nie zobowiązuje Cię do zakupu. Podając e-mail, zgadzasz się na powiadomienie Cię, że planery są już dostępne. Dane użytkowników przetwarzamy zgodnie z RODO Szczegóły w regulaminie