Dostawa i Płatność

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Za zamówienie w naszym sklepie możesz zapłacić w wybrany z następujących sposobów:

A) Przelew tradycyjny 
Wybierz opcję Przelew bankowy i za pomocą przelewu, wpłać na nasze konto kwotę zakupionego towaru wraz z kosztami wybranej przez siebie formy dostawy. W tytule przelewu podaj numer zamówienia.

Dane do przelewu:

Dadan Translations Michał Dadan
ul. Piotrkowska 270
90-361 Łódź

KONTO BANKOWE: 11 1140 2004 0000 3402 5980 4866


B) Szybka płatność
Wybierz opcję Przelewy24;  Wskaż w wyświetlonym formularzu nazwę banku, z którego chcesz dokonać płatności i wpłać kwotę zakupionego towaru wraz z kosztami wybranej przez siebie formy dostawy.


C) Płatność kartą
Wybierz opcję Przelewy24;  W wyświetlonym formularzu zaznacz opcję Karta płatnicza i wpłać kwotę zakupionego towaru wraz z kosztami wybranej przez siebie formy dostawy. 

Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz, aby środki trafiły na nasze konto od razu po Twojej wpłacie, najszybszą formą płatności jest skorzystanie z opcji Przelewy24 lub przelew tradycyjny z konta w banku, w którym znajduje się nasze konto. W chwili obecnej jest to MBank.

DOSTAWA I JEJ KOSZTY

WYSYŁKA: Paczkę nadajemy do Ciebie maksymalnie w ciągu 48 godzin (zwykle szybciej) od chwili zaksięgowania płatności na naszym koncie.

Wyjątek stanowią zamówienia składane w przedsprzedaży, o czym informujemy na stronie danego produktu. Wówczas zawsze na stronie produktu podajemy datę wysyłki całego zamówienia. W takiej sytuacji, jeśli składasz zamówienie na więcej niż jeden produkt (np. produkt z późniejszym terminem wysyłki + produkt dostępny w sklepie) zamówienie zostanie wysłane w chwili jego skompletowania.

„Nadajemy” oznacza, że zostaje przez nas spakowana i przekazana Kurierowi.
Teraz paczka rusza w drogę do Ciebie. 

CZAS DOSTAWY:  to czas od momentu nadania przez nas paczki do chwili podjęcia pierwszej próby doręczenia jej do Twoich rąk przez kuriera Poczty Polskiej lub dostarczenia jej do wskazanego przez Ciebie (w zamówieniu) Paczkomatu.

 

Oto koszt dostawy w zależności od wybranego przez Ciebie dostawcy i wagi zamówienia:


PRZESYŁKI KRAJOWE

DostawcaKoszt dostawy Czas dostawy*
Paczki do 2 kg 
InPost Paczkomaty15 złdo 3 dni roboczych*
Poczta Polska Kurier 48
15 złdo 2 dni roboczych**
Paczki powyżej 2 kg
InPost Paczkomaty
16 złdo 3 dni roboczych*
Poczta Polska Kurier 4818 złdo 2 dni roboczych**Paczki powyżej 20 kg i paletyprosimy o kontakt
biuro@norinommo.com 


*W tym roku w grudniu ze względu na problemy z odbiorem i nadawaniem paczek do Paczkomatów, opcja ta zostaje chwilowo wyłączona. Paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej (przesyłka biznesowa). Dzięki temu w razie niezastania Państwa w domu/firmie dodatkowo na odbiór paczki mają Państwo do 5 dni w placówce poczty. 

**W okresie świątecznym (Bożego Narodzenia) czas dostawy może się wydłużyć do 3-4 dni.  Jeśli masz wątpliwości zapytaj w sklepie: hello@norinommo.com

W przypadku zamówienia małego i lekkiego produktu (np. sam uchwyt na długopis, naklejki czy sama lista zakupowa) zastrzegamy sobie prawo do wysyłki zamówienia listem poleconym. 

Waga produktu podawana jest w opisie produktu, pod przyciskiem KUP TERAZ. Waga każdego z produktów wynosi mniej niż 2 kg. Jednak waga całego zamówienia może wynieść powyżej 2 kg, w sytuacji gdy zamawiasz dużą ilość ciężkich produktów.  

Wszystkie przesyłki są odpowiednio zabezpieczone - zwykle zapakowane w kartonowe pudełko, które ochroni produkty przed ewentualnymi uszkodzeniami w czasie transportu.  W wyjątkowych sytuacjach oraz w przypadku drobnych produktów takich jak np. uchywt na długopis,  zastrzegamy sobie możliwość wysłania zamówienia w odpowiednio zabezpieczonej kopercie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wysyłane produkty były dobrze zabezpieczone.

W przypadku wyboru płatności przelewem, płatności elektronicznych, czekamy na wpłatę 3 dni kalendarzowe od dnia złożenia zamówienia. 

DOSTAWA. Wysłaliśmy paczkę i co dzieje się dalej? 

1. Po wysłaniu Twojego zamówienia otrzymasz od nas maila z numerem przesyłki i linkiem do jej śledzenia. 
Paczki zamówione Kurierem powinny dotrzeć pod wskazany adres w terminie do 48 godzin od chwili nadania przesyłki (nie złożenia zamówienia). W okresie przed Świętami Bożego Narodzenia ten czas może się wydłużyć do 3-4 dni. 
Paczki nadane do Paczkomatu powinny się w nim znaleźć w ciągu 72 godzin.
Na paczce, poza adresem dostarczenia, zawsze zamieszczamy Twój numer telefonu (dla Kuriera). 

2. Jeśli minął czas dostarczenia przesyłki i paczka nie została dostarczona, zanim skontaktujesz się z nami, prosimy sprawdź status przesyłki, klikając link, który od nas otrzymałeś. Są tam wszystkie informacje dotyczące tego, co dzieje się z paczką. 

3. W przypadku zamówień do Paczkomatu, pamiętaj, że na odbiór paczki masz tyle dni ile w danym momencie przewiduje na to InPost. Zostaniesz o tym poinformowany w mailu i/lub sms'ie informującym o tym, że paczka czeka na odbiór w Paczkomacie. Później paczka trafi do punktu odbioru, o czym również zostaniesz poinformowany przez Inpost mailowo lub za pomocą sms'a. 

Jeśli zamawiałeś dostawę Kurierem 48 (przesyłka biznesowa) i paczka ma status „Awizowano”, Kurier nie zastał Cię w domu/pracy i powinien zostawić awizo. Paczka jest do odbioru na Poczcie w ciągu maksymalnie 7 dni. Jeśli najedziesz kursorem na status „Awizowano” wyświetli się informacja z adresem poczty i godzinami otwarcia. 

Jeśli paczka ma status „Doręczono”, a paczka nie trafiła do Twoich rąk, prosimy upewnij się czy paczki nie odebrał ktoś z domowników i zapomniał powiedzieć. Czasami (chociaż nie powinno się tak dziać i na co nie mamy wpływu) kurier zostawi paczkę u sąsiada/w firmie obok/na recepcji apartamentowca/u ochrony. Sprawdź, czy tak się nie stało.

Jeśli paczka ma status „Doręczono”, a nie wiesz kto ją odebrał, prosimy o sprawdzenie tego na Poczcie, której podlega adres, na który paczka powinna zostać doręczona. Jeśli najedziesz kursorem na status „Doręczono” wyświetli się informacja z adresem poczty i godzinami otwarcia. 

Chcielibyśmy mieć wpływ na wszystko, ale nie mamy na to, co dzieje się z przesyłką po tym jak zostanie przez nas nadana. 99,99% paczek dociera do adresatów bez problemu. Nie zdarzyło się nam jeszcze, aby jakaś paczka z naszej winy lub winy Kuriera nie dotarła. Tam gdzie tylko możemy pomagamy rozwiązać problem, ale prosimy abyś najpierw sam podjął próbę sprawdzenia, co się dzieje z paczką, chociażbym przez kliknięcie linka, który otrzymujesz od nas w mailu.

Dziękujemy. 


Jeśli paczka nie zostanie przez Ciebie odebrana w przewidzianym na to terminie i zostanie do nas zwrócona, będziesz mógł ją odebrać osobiście z siedziby naszej firmy w Łodzi na ul. Piotrkowskiej 270, XIII piętro po wcześniejszym uzgodnieniu terminu lub zostanie do Ciebie ponownie nadana po uiszczeniu opłaty związanej z kosztem ponownej wysyłki. 

 

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.