Opinie o NORINOMMO

Opinie o NORINOMMO

Korzystając z okazji dodam, że mój planer sprawia mi wiele radości i, co najważniejsze, znacznie ułatwia życie.Chyba nie umiałabym już bez niego funkcjonować, a próbowałam już wielu: od Moleskine'a do Filofaxa. Świetny pomysł i wykonanie! :)

Aneta D. 
W końcu mam idealny planner bez niepotrzebnych i dziecinnych ikonografik, obrazków czy cytatów na całe strony :)  Zapakowany w piękne pudełko, z piękną i praktyczną oprawą - od początku cieszy oko.  Podoba mi się rozdzielenie części kalendarzowej i tej do planowania, spis treści, weekendy na oddzielnych stronach (tak, pracuję też w soboty, niedziele a nawet święta). harmonogram, lista spraw, proiorytety - są dokładnie takie, do jakich się przyzwyczaiłem. Format, grubość - ok - trzeba ją brać pod uwagę jeśli prowadzi się dom, własną firmę i przy okazji ogarnia mnóstwo innych rzeczy - naturalne, że nie zmieścimy całego roku na 100 czy 200stronach. Duży plus za część finansową i tą do oszczędzania- zawsze mi tego brakowało w innych planerach.  Do plannera dodałem od siebie tylko okucia rogów - ale to już bardziej moja fanaberia i fakt, że lubię gdy planner przez cały rok wygląda jak nowy.  Polecam, bo to kolejny wspaniały produkt Norinommo który ułatwia życie i bez którego ciężko funkcjonować ;) Nie mogę się doczekać, kiedy uroczyście pozbędę się starego plannera - którego projekt z biegiem czasu uznaję za słaby i niedopracowany a co za tym idzie niepraktyczny- a zapiski przeniosę do nowego ;)

Robert
Jestem zaskoczony przemiłą, jak również w pełni profesjonalną obsługą oraz podejściem do klienta.Pozostaje mi jedynie życzyć dużo zdrowia i pomyślności,
z pewnością będę polecał Norinommo swoim bliskim :) Pozdrawiam!

Wojciech K.
Dzisiaj odebrałam planner i zaczęłam go uzupełniać. 
Od lat czekałam na takie cudo :) Jest wspaniały!

Olga Z.
Już w ubiegłym roku wiedziałam, jaki kalendarz kupię na 2018 rok. W plannerach i notesach od Norinommo zakochałam się od razu. Prostota, esencja tego, co potrzeba i nic więcej, profesjonalne wykonanie i niewiarygodna dbałość o klienta. Dziś dotarł do mnie notes, który będzie pojawiał się tutaj zapewne wielokrotnie Zapisany.  W końcu wszystkie moje sprawy znajdą się w jednym miejscu!

Joanna
Dzień dobry,plannery dotarły. Są świetne!  Dziękuję!

Małgorzata S. (Apsys Management Sp. z o.o.)

Korzystam z Waszego plannera i jestem nim absolutnie zachwycona. Uważam, że to najlepszy planner jaki dane było mi używać. 

Iwona Ż.

Moje planowanie i strategia jeszcze nigdy nie była tak precyzyjnie opisana i ułożona. 
To wszystko jest możliwe dzięki pracy na doskonałym produkcie jakim jest Was Day Planner CEO. Dziękuję!

Magda G-J.

Planner jest rewelacyjny!!! Dziękuję pięknie :)  Mąż jest super Extra zadowolony!!!

Dominika K.

Notesy już dotarły. Były naprawdę starannie i ładnie zapakowane. Otwieranie ich było czystą przyjemnością. Same w sobie również są wspaniałe. Na pewno szybko zostaną zapisane.

Marta M.

Planner jest naprawdę wspaniały! To jest dokładnie to czego szukałam. 
Ogromnie ułatwia mi pracę i w ogóle... strzał w dziesiątkę!

Jola K.

Dzisiaj odebraliśmy kalendarze - bardzo serdecznie dziękuję ! Są cudowne !!

Bardzo nam było miło odebrać je w tak pięknym opakowaniu oraz z odręcznie napisanymi życzeniami - jesteśmy oboje zachwyceni! Jeszcze raz dziękuję, będziemy na bieżąco śledzić Państwa ofertę! Serdecznie pozdrawiam!

Agata i Wojtek K.

Dziękuję za ekspresową wysyłkę. Chciałam także podziękować za to w jakiej formie notes do mnie dotarł! Przepięknie zapakowany z gratisami. (…) jestem naprawdę zachwycona obsługą klienta i myślę, że konkurencja może się od Państwa uczyć :)
Raz jeszcze dziękuję i życzę Państwu wielu Sukcesów:)

Klaudia B.

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję! Rzadko trafia się na tak "elastycznych" i chętnych do współpracy ludzi.

Aneta W.

Kalendarz jest lepszy niż przypuszczałam!!! Wszystko, co chciałam mam w jednej "książce".

Super robota! Tylko teraz jak tu wytrzymać 1,5 miesiąca żeby zacząć wypełniać???!!!

Domicela N.

Notesy dotarły. Są przepiękne. Dziękuję za prezent i miły kontakt.

Justyna J.

Norinomo opinie na FB