Outlet


Dział Outlet sklepu Norinommo

W tym dziale znajdziesz końcówki serii produktów Norinommo. Zwykle pojedyncze sztuki. Są to pełnowartościowe, w pełni sprawne produkty sprzedawane w atrakcyjnych cenach ze względu na drobne niedoskonałości wizualne. Jeśli wada jest bardzo widoczna lub poważniejsza, to zawsze to tym informujemy na stronie produktu. Dokładny opis „wady” znajdziesz przy danym produkcie. Jeśli masz jakieś wątpliwości, po prostu do nas napisz i zapytaj. 

Produktów z Outletu nie polecamy na prezent chyba, że wiesz, że obdarowany nie będzie miał nic przeciwko. Ale jeśli zależy Ci głównie na funkcjonalności produktu, tutaj możesz wybrać w pełni sprawny produkt w obniżonej cenie. 

W procesie produkcyjnym czasami jeden na kilkaset produktów może mieć jakąś wadę fabryczną. Jeśli taki znajdziemy, nie wprowadzamy go do sprzedaży. Ponieważ są to pełnowartościowe  produkty, a zwykle wada dotyczy ich wyglądu, chcemy szanować zasoby naturalne i umożliwić okazjonalny zakup produktów po obniżonej cenie - wielu osobom takie wady nie przeszkadzają, inni są oszczędni, jeszcze ktoś inny może chcieć wypróbować dany produkt, korzystając z możliwości zakupu go po obniżonej cenie. 

Dzięki tej opcji Ty kupujesz dużo taniej, oszczędzając pieniądze,  my częściowo odzyskujemy środki, które zostały przeznaczone na produkcję, dzięki czemu możemy reinwestować je w tworzenie nowych produktów, ale przede wszystkim razem zapobiegamy marnotrawieniu zasobów naturalnych i niszczeniu produktu, który z powodzeniem nadaje się do wykorzystania. 

Prosimy o przemyślane zakupy. 

Aktualnie dostępne produkty z działu Outlet znajdziesz tutaj: kliknij