Planer Master Business 2020

PLANER MASTER BUSINESS 

Wszystkie ważne sprawy w jednym miejscu!NA ROK 2020 CAŁY NAKŁAD ZOSTAŁ JUŻ WYPRZEDANY,
A DODRUKU JUŻ NIESTETY NIE BĘDZIE. 


ZOBACZ PLANERY DLA BIZNESU CEO I PRO: tutaj


 

Planer Master Business to nowość w naszej ofercie planerów na rok 2020. To planer dzienny z datami. Obejmuje całe 12 miesięcy (daty od 1.01.2020 do 3.01.2021). Dodatkowo znajdziesz w nim strony do planowania roku 2021. 

To inny rodzaj planera niż te, które widziałeś do tej pory. Ma ogromną ilość stron na luźne notatki, a do tego kluczowe sprawy możesz planować w nim w ujęciu kwartalny - mniejsze ryzyko odkładania zadań na później i większa szansa na realizację celów. Unikalny układ kalendarza stale przypomina Ci o Twoich celach. Dzięki czemu nie tracisz z oczu tego, co naprawdę ważne. 

Dlaczego i dla kogo powstał planer? 

MASTER to odpowiedź na potrzeby części z Was w zakresie miejsca na notatki (m.in te ze spotkań), lekkości planera dziennego oraz tych, którzy lubią planować kwartalnie.

Planer ten polecamy każdej osobie, która ma w swoim życiu sporo spraw, nad którymi chce zapanować, ale chce też skupić się na tym, co ważne. 

Będzie idealny, jeśli lubisz planować w układzie dziennym, ale nie potrzebujesz całej strony na rozpisanie zadań i planu dnia, a wystarczy Ci pół.
Co dzięki temu zyskujesz? Układ, z którym wygodnie planujesz zadania i cele na cały tydzień i masz je „na oku” tuż obok pierwszych trzech dni tygodnia. To bardzo sprzyja produktywności i ułatwia planowanie. Na początku tygodnia skupiasz na najważniejszych sprawach i nie myślisz w ujęciu tygodniowym, ale kilku dniowym. W ten sposób dzień za dniem realizujesz zadania, które krok po kroku doprowadzą Cię do celu.

MASTER jest świetną opcją, jeśli do tej pory korzystałeś ze zwykłego terminarza i czujesz, że chcesz czegoś więcej.

Co znajdę w planerze? 

STRONY DO PLANOWANIA ROKU, WYZNACZANIA CELÓW
I ROZPISYWANIA ZADAŃ

Po otwarciu planera od razu znajdziesz miejsce na zapisanie najważniejszych dat, wydarzeń, spraw czy numerów kont. Dzięki temu masz do nich szybko dostęp. 

Dalej zobaczysz:

 •  Plan roczny na 2020 rok (ważne daty, święta, numeracja tygodni).
 •  Mini planer: Widok roczny. Notatki. Plany zajęcia -  cały rok na rozkładówce, abyś z łatwością mógł wszystko szybko planować i niczego nie przegapić.
 •  Skrócony kalendarz na 2020 rok. 
 •  Cele i plany na 2020 rok w ujęciu kwartalnym.
 •  Tabelę śledzenia postępów/nawyków/realizacji zadań w ujęciu kwartalnym (dostępna tylko w planerze Master).
 •  Plany tygodniowe. 
 •  Miejsce na zapisanie swoich stawek za usługi lub cen kluczowych produktów, które wykorzystasz w ciągu roku do analizy swojej sytuacji. 


KALENDARZ

W planerze Master każdy dzień został umieszczony na połowie strony, a nowy układ nadal pozwala Ci wygodnie wyznaczyć priorytet, najważniejsze zadania, zawiera harmonogram dnia i miejsce na dodatkowe notatki. 

Każdy tydzień zajmuje 4 strony. Możesz go wygodnie zaplanować. Wyznaczysz cele i będziesz śledzić ich realizację. A zaplanowanie zadań na chwile, których Twój poziom energii spada, pozwoli Ci lepiej zarządzać czasem. Masz też specjalne miejsce na podsumowanie tygodnia czy, jeśli wolisz, notatki.

To, że trzy pierwsze dni tygodnia znajdują się obok zadań na cały tydzień, to nie przypadek. To zwykle na początku tygodnia działamy najprężniej. A przy tym układzie cele masz cały czas „na oku” i widzisz, czy Twoje działania faktycznie przyspieszają ich realizację. Podgląd zadań na cały tydzień obok pn, wt i śr ułatwi Ci planowanie tych najproduktywniejszych dni.

W planerze znajdziesz także zupełnie nowy sposób planowania miesiąca. Możesz np. wygodnie rozpisać zadania, nawet, jeśli nie wiesz jeszcze dokładnie, którego dnia miesiąca mają zostać wykonane. Możesz wyznaczać cele i śledzić ich postęp czy zrobić podsumowanie miesiąca.STRONY DO ZADAŃ SPECJALNYCH

W planerze Master znajdziesz 144 specjalne strony, na których rozplanujesz sprawy prywatne i zawodowe, w tym aż 61 stron w linię, kratkę i kropki, dzięki którym możesz wygodnie rozpisać projekty, spotkania lub wykorzystać je na innego rodzaju notatki. To na pewno wystarczy na cały rok intensywnej i owocnej pracy.


Finanse

Strony, na których możesz planować budżet, zapisywać wpływy oraz zaległości płatnicze kontrahentów, wydatki w ujęciu kwartalnym. Możesz także zapisywać aktualny stan środków na kontach oraz numery rachunków. 

Wiesz ile masz pieniędzy, ile zarabiasz i na czym najwięcej oraz kto zalega Ci z płatnościami, czy wszystko zostało uregulowane. Widzisz jakie masz wydatki. 
Stan Finansów (zwłaszcza w firmie), to jedna z najważniejszych rzeczy, abyśmy mogli przetrwać i się rozwijać i dlatego planerze masz na nie specjalne miejsce.

Pomysły zawodowe

Ile razy zdarzyło się, że w Twojej głowi pojawił się nagle jakiś pomysł, a Ty szukałeś gorączkowo miejsca, aby go zapisać? Albo, co gorsze, założyłeś, że będziesz pamiętać i zapomniałeś?
W głowie kreatywnej osoby genialne pomysły pojawiając się z prędkością błyskawicy. Teraz masz specjalne miejsce, aby je zapisać, a później przeanalizować i wdrożyć.

Projekty

A skoro o pomysłach mowa, to mają one wartość, gdy zostaną przekute w plan, który zaczniesz wprowadzać w życie. I żeby Ci to ułatwić, w planerze znajdziesz strony do rozpisania projektów na rok 2020. Rozpisz je na najdrobniejsze zadania i umieść w harmonogramie. A aby mieć pewność, że o niczym nie zapomnisz, stwórz checklisty dla czynności, które są przez Ciebie często wykonywane.

Spotkania/Notatki

Część notesowa w planerze MASTER jest wyjątkowa i imponująco duża, abyś mógł ją elastycznie wykorzystać w zależności od swoich potrzeb. To aż 61 stron, na których możesz zapisać notatki ze spotkania lub jeśli wolisz rozpisać projekty albo po prostu potraktować je jak notes.
Wszystkie strony w planerze są numerowane. Na jego końcu znajdziesz dwa szczególne spisy treści, dzięki którym odnalezienie dowolnej notatki zajmie Ci dosłownie kilka sekund. Strony na notatki są w linię, kratkę oraz w delikatne kropki (idealne do rysunków i pisania, a nawet tabel).

Rozwój osobisty/pomysły

Jeśli tak jak my uważasz, że dbanie o swój rozwój i zdrowie, to dla Ciebie ważne sprawy, to ucieszysz się mając w planerze miejsce wyznaczone właśnie na te dwie sfery. 

W planerze Master jest miejsce na zapisanie książek do przeczytania, szkoleń, przemyśleń, planów związanych z życiem prywatnym. Dzięki temu, że dla każdej ważnej w życiu przedsiębiorcy sfery stworzyliśmy specjalne miejsce, łatwo odszukasz potrzebne Ci informacje. 

Zdrowie/aktywność fizyczna

Tutaj możesz zapisać wszystko, co dotyczy Twojego zdrowia, sprawności fizycznej, planowanych badań, czy treningów. 

Inne sprawy prywatne 

Ważne daty, rocznice, pomysły na prezenty, inne ważne dla Ciebie sprawy prywatne. 

Rok 2021

Miejsce do zaplanowania roku 2021 oraz na podsumowanie roku 2020.
Ile razy zdarza Ci się w ciągu roku wyciągnąć wnioski z jakiejś sytuacji i obiecujesz sobie, że kolejnym razem zrobisz inaczej, a później bywa z tym różnie? Zapisz, za kilka miesięcy możesz nie pamiętać, co było nie tak i co w podobnej sytuacji trzeba zmienić. A może już teraz masz jakieś plany na rok 2021 - zapisz je.

Dwa sprytne spisy treści dla notatek 

To spisy treści, które od początku są w naszych notesach od kilku już lat. Jeden klasyczny, a drugi to autorski pomysł założycielki Norinommo tzw. szufladki. Dzieląc notatki na kategorie i wrzucając je od razu do odpowiedniej szufladki łatwiej jest je później znaleźć. Wypróbujesz, pokochasz. 

(Jeśli oglądasz na smartfonie: obróć ekran do pozycji poziomej a zobaczysz strony obok siebie.
Jeśli oglądasz na komputerze
, aby powiększyć na pełen ekran, kliknij na pasku z ikonami, drugą po prawej)


Planer dostępny jest w 3 kolorach:
eleganckim wiśniowym, navy (granat)
oraz klasycznym czarnym


Jakie są różnice między planerem MASTER,
a CEO i PRO?

W planerze MASTER nie znajdziesz stron specjalnie przeznaczonych do planowania działań marketingowych. Dzięki temu zyskaliśmy miejsce na luźne notatki. Ale właśnie pracujemy nad specjalnym planerem do marketingu, który ma być idealnym uzupełnieniem planera MASTER. Dzięki takiemu zestawowi zyskujesz lekki planer dzienny (bez problemu zabierzesz ze sobą, gdzie tylko chcesz) oraz oddzielny planer tylko do marketingu, w którym wygodnie zaplanujesz rozwój i promocję swojej firmy/marki online.

Zmienił się układ stron pozwalających zaplanować miesiąc. W planerze MASTER wszystkie karty miesiąca następują bezpośrednio po sobie.

Nie ma tutaj też planera podróży, stron umożliwiających zapisanie planu tygodnia dla zadań powtarzalnych, planowanie urlopów, dodatku z datami za 7,14,30 dni. 

Ale za to otrzymujesz:

 • Więcej miejsca na zapisywanie spotkań/projektów/notatek.
 • Możliwość planowania w ujęciu kwartalnym (cele, finanse, monitorowanie postępów w dowolnej dziedzinie albo śledzenie zadań z projektów) 
 • Dla fanów treningów, osób, które pracują nad nawykami stworzyliśmy tabelę, która pozwoli Wam je monitorować każdego dnia. 
 • Więcej miejsca na sprawy prywatne.
 • Jeśli jesteś fanem metody planowania 12 tygodniowego, mamy coś co Ci się spodoba: specjalne strony, na których w ujęciu tygodniowym rozpisujesz zadania do realizacji swoich projektów czy celów. Planowanie kwartalne ułatwia skupienie się na konkretnych zadaniach prowadzących do realizacji wyznaczonych celów i minimalizuje ryzyko odkładania tego co masz zrobić, na później. Trzy miesiące to okres, na tyle długi, abyś zrealizował wiele celów, a jeśli nie w całości, to przynajmniej w części i jednocześnie na tyle krótki, by łatwiej było Ci „ogarnąć” to, co jest do zrobienia (co może przytłaczać, gdy planujemy np. w ujęciu rocznym). Do tego znika pokusa odkładania zadań na później, jak dzieje się w przypadku planów długookresowych, gdy wiemy, że mamy na coś np. 10 miesięcy. Jeśli czytałeś książkę 12 tygodniowy rok, z pewnością to coś co bardzo Ci się przyda.Co jeszcze znajdziesz w planerze MASTER?

 • Minimalistyczną czarno-białą szatę graficzną, która ułatwia skupienie na tym, co ważne.
 • Trzy wstążki, którymi zaznaczysz wybrane przez siebie strony.
 • Kieszonkę na luźne kartki, notatki, naklejki, którą możesz wkleić z przodu lub z tyłu planera, na dowolnej wysokości.
 • 384 strony do zarządzania Twoimi sprawami prywatnymi i biznesowymi, a w tym mnóstwo miejsca dodatkowe notatki (m.in. aż 61 stron w linię, kratę i delikatne kroki).
 • Numerowane strony, aby łatwo odszukać potrzebną notatkę.
 • Wygodny format B5 (17x 24 cm). 
 • Oznaczone niedziele handlowe


Czy do planera dostępne są w sklepie jakieś akcesoria? 


Możesz dokupić gumkę spinającą i uchwyt na długopis w jednym z kilku kolorów. Dzięki temu stworzysz swój własny oryginalny look. Gumka i uchwyt nie są na stałe mocowane w naszych produktach, ponieważ wielu klientów ich nie potrzebuje lub nie lubi. Do tego zmuszalibyśmy Cię do jakiegoś konkretnego połączenia kolorystycznego, a uchwyt mógłby zostać zamocowany przez nas na niewłaściwej wysokości. A tak masz wybór i sam/a decydujesz, czego potrzebujesz, w jakim kolorze i na jakiej wysokości ma się znaleźć uchwyt.

Kopertka na wizytówki.

Zestawy naklejek indeksujących w różnych kolorach do wyboru. Możesz za ich pomocą oznaczyć wybrane strony lub opisać ich zawartość np. poszczególne miesiące. Bardzo je lubicie.

Karteczki elektrostatyczne w unikalnym, 7 kolorowym zestawieniu zamknięte w  małym notesie.

Wszystkie akcesoria znajdziesz tutaj: kliknij.


W 100% polska produkcja.A jeśli chcesz się dowiedzieć, co znajdziesz w środku planerów CEO i PRO i do kogo je kierujemy: kliknij TUTAJ