Planery dla biznesu na 2020 rok

Potrzebujesz kalendarza lub terminarza na 2020 rok
do organizacji spraw prywatnych i zawodowych?
Poznaj nasze planery, które DAJĄ CI DUŻO WIĘCEJ możliwości.Czy planer to dla Mnie dobre rozwiązanie
? Co to takiego? 
Planer Norinommo to 3 w 1 -
 Terminarz, Organizer i Notes 


Planery Norinommo to Twoje miejsce dowodzenia sprawami zawodowymi i prywatnymi. To połączenie specjalnie zaprojektowanego terminarza z organizerem i notesem. Z nimi nie potrzebujesz dodatkowych notatników i terminarzy, bo wszystkie ważne dla Ciebie zadania/plany/sprawy masz w jednym miejscu. 

Jeśli jesteś osobą aktywną, przedsiębiorczą, potrzebujesz dobrej organizacji, rozwijasz swój biznes/karierę, stawiasz na rozwój osobisty i chcesz realizować zadania mając pewność, że o wszystkim pamiętasz, że to co robisz przybliża Cię krok po kroku do realizacji celów prywatnych i biznesowych, to planery są właśnie dla Ciebie. 

Jeśli jesteś osobą, dla której biznes/kariera jest ważna, ale zależy Ci na tym by połączyć ją z życiem prywatny, mieć więcej czasu dla bliskich, więcej czasu na swoje hobby, trening, odpoczynek czy zdrowie, to planery Norinommo są właśnie dla Ciebie. 

Są idealne m.in. dla przedsiębiorców, osób zajmujących decyzyjne stanowiska w firmach, a także freelancerów i specjalistów. Czyli wszystkich ambitnych osób związanych z biznesem, które chcą mieć w życiu również czas na to, co naprawdę ważne. 

Poza specjalnie zaprojektowanym terminarzem znajdziesz w nich strony związane np. z wyznaczaniem celów prywatnych i biznesowych, finansami, urlopami, działaniami marketingowymi, projektami, spotkaniami, rozwojem osobistym. Znajdzie się tutaj również miejsce na zapisanie tego co Cię inspiruje, zadania i plany oraz sprawy prywatne. A to jeszcze nie wszystko!


Wierzymy, że używając planera Norinommo:
1) Szybciej osiągniesz swoje cele i będziesz bardziej zorganizowany.
2) Skupisz się na tym, co jest naprawdę ważne w Twoim życiu (więcej czasu na życie prywatne).  
3) Odzyskasz kontrolę nad chaosem dnia codziennego.


Potwierdzają to tysiące osób, które już korzystają z naszych planerów. 

Więcej opinii znajdziesz tutaj.
Czym różnią się planery NORINOMMO od zwykłych terminarzy?

Tutaj możesz zobaczyć, czym planery Norinommo różnią się od zwykłych terminarzy (kliknij).Jakie są rodzaje naszych planerów?
Mamy dla Ciebie kilka typów planera, dzięki czemu możesz wybrać odpowiedni do swoich potrzeb i stylu życia. 

Rozumiemy, że nie istnieje jeden słuszny sposób planowania i zarządzania swoimi sprawami. Każdy z nas ma przecież inne potrzeby, obowiązki i cele. Dlatego oddajemy w Twoje ręce trzy różne planery, abyś mógł wybrać ten idealnie dopasowany do sposobu, w jaki pracujesz i żyjesz. 

  • Planer dzienny CEO – idealny dla każdego, kto pełni najważniejszą funkcję w swojej firmie.
    Tutaj każdy dzień jest na osobnej stronie. Jest na niej miejsce do rozpisania m.in. priorytetów, zadań do wykonania i godzinowy plan dnia (harmonogram).
  • Planer tygodniowy CEO - dla właścicieli firm, którzy potrzebują godzinowego planu dnia, ale chcą mieć także możliwość zapisania zadań i priorytetów oraz wolą planowanie w układzie tygodniowym.
  • Planer tygodniowy PRO - dla każdego profesjonalisty, który woli pracę w oparciu o zadania i nie potrzebuje korzystać codziennie z godzinowego planu dnia. Ten planer (jako jedyny) go nie ma. Jest tutaj za to dużo miejsca na zapisanie zadań, a także np. spotkań na konkretną godzinę.Co znajdę w planerach oraz czym różnią się między sobą?Planery Norinommo różnią się między sobą wyglądem stron zawierających tzw. terminarz (czyli dni lub tygodnie). Zobacz na zdjęciach poniżej. A dokładnie układem oraz specjalnymi funkcjami terminarza. Dzięki temu możesz wybrać taki planer, który najlepiej odpowiada Twojemu stylowi pracy i pomoże Ci w błyskawicznej realizacji zadań.

W planerach Norinommo, poza częścią terminarza, znajdziesz ponad 100 stron: na swoje notatki, spotkania, działania marketingowe, projekty, finanse, sprawy prywatne, treningi, planowanie roku obecnego i przyszłego, każdego z miesięcy, wyznaczanie celów i wiele innych przydatnych funkcji. 
Strony zawierające mnóstwo przydatnych funkcji, są w każdym z planerów. W planerach typu CEO i PRO (niezależnie, który z nich wybierzesz) są dokładnie takie same. 


Kliknij tutaj, jeśli interesuje Cię szczegółowa zawartość planerów CEO i PRO

PLANER CEO dzienny (aby powiększyć zdjęcie, kliknij je):

Dodatkowo w planerze dziennym przed każdym tygodniem znajdziesz specjalną stronę, na której możesz podsumować mijający tydzień i zaplanować zadania na nadchodzący tydzień.


 KUPUJĘ PLANER CEO DZIENNY
PLANER CEO tygodniowy (aby powiększyć zdjęcie, kliknij je):


KUPUJĘ PLANER CEO TYGODNIOWYPLANER PRO tygodniowy (aby powiększyć zdjęcie, kliknij je):

KUPUJĘ  PLANER PRO TYGODNIOWY 
Podsumowanie.
Jak możesz szybko wybrać planer idealny?

Zastanów się jedynie nad dwiema rzeczami, ponieważ to nimi różnią się planery między sobą. 

  1. Wybierz układ terminarza, który  będzie odpowiedni dla Twojego stylu życia (strony te pokazane są na zdjęciach wyżej). Wolisz dzienny czy tygodniowy? Wybierz, który sprawdzi się u Ciebie najlepiej.
  2. Zastanów się, jak duże znaczenie ma dla Ciebie grubość i ciężar planera.
    Planer dzienny CEO ma grubość 3,6 cm, a tygodniowe CEO i PRO 2,3 cm.  Dzienny CEO, z racji tego, że ma najwięcej stron jest trochę cięższy i grubszy niż pozostałe planery. 

Planery mają format B5: 17x24 cm.

Przemyśl obie sprawy i wybierz idealny planer. Przy zakupie naszych produktów otrzymujesz od nas fakturę vat. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia podasz dane swojej firmy wraz z numerem NIP.