Po co rezerwować planer Norinommo?

Co zyskam dzięki rezerwacji? 

WAŻNE. Rezerwacja jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do zakupu. Możesz być spokojn(a)y. Jeśli zarezerwujesz planer i się rozmyślisz, nie ma problemu. Nie będziesz musiał/a nic zrobić.

Zalety rezerwacji:

1. Masz pewność, że planer zostanie dla Ciebie odłożony. W ubiegłych latach pomimo dodruków było wiele osób, dla których planerów nie wystarczyło i nie byliśmy w stanie nic zrobić. Dlatego wprowadziliśmy rezerwację, aby osoby najbardziej zainteresowane miały pierwszeństwo wyboru.

2. Masz od nas gwarancję ceny i oszczędzasz. Nie zapłacisz za planer więcej niż widoczna cena w chwili rezerwacji. Ceny planerów do tej pory każdego roku wzrastały. Rezerwując, wiesz że nie zapłacisz więcej. A tak naprawdę masz pewność, że zapłacisz mniej, bo pierwsi klienci, w podziękowaniu za zaufanie, zawsze mogą liczyć na najlepszą ceną. To się naprawdę opłaca. 

3. W chwili rozpoczęcia sprzedaży, jeszcze zanim wszystkich poinformujemy o tym, że planery trafiły do sklepu, Ty i inne osoby, które zarezerwowały planery, macie do niego wyłączony wstęp. Dostaniecie specjalne hasło. Możecie spokojnie wybrać kolor i rodzaj, a gdyby jakimś cudem dany kolor został cały wykupiony pierwszego dnia, dodrukujemy specjalnie dla Ciebie.

4. Dostajesz od nas dodatki do planera, bez dodatkowej opłaty.

5. Dostajesz od nas dodatkową niespodziankę.

6. WAŻNE. Rezerwacja jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do zakupu. Możesz być spokojn(a)y. Jeśli zarezerwujesz planer i się rozmyślisz, nie ma problemu. Nie będziesz musiał/a nic zrobić. 


Jak zarezerwować planer? 

1. Wybierz w sklepie wybrany planer: tutaj.
Jeśli nie możesz się teraz zdecydować który, wybierz dowolny.
Jesienią wybierzesz sobie tak, który odpowiada Ci najbardziej. Wtedy też wybierzesz kolor.   

2. Gdy otworzy się strona z planerem, kliknij czerwony przycisk Zarezerwuj planer

3. Podaj swój adres e-mail, na który mamy wysłać powiadomienie o tym, że planer jest już w sprzedaży oraz specjalną ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

4. W ciągu kilku dni (zwykle 24 godziny) wyślemy potwierdzenie rezerwacji.