Rezerwacja2020

Poniższe informacje są kierowane TYLKO do osób, które zarezerwowały planer na 2020 rok.
Kody będą honorowane przez nas jedynie w przypadku tych właśnie osób. Pamiętasz, że jakiś czas temu zarezerwowałaś/eś na naszej stronie jeden z planerów na rok 2020? 

Mamy kilka wspaniałych wiadomości:


1. Planery już są! Czekają na Ciebie. Twoja rezerwacja jest ważna do dnia 30.09
To oznacza, że do tego dnia masz zagwarantowane, że rodzaj planera, który wybrałeś w tym roku, będzie Twój. 
Jeśli w dniach 03.09-30.09 będziesz chciał złożyć na niego zamówienia, a jakimś cudem zabraknie, dodrukujemy specjalnie dla Ciebie. Ale nie zwlekaj do ostatniej chwili, skorzystaj z możliwości wybrania interesującego Cię koloru, dopóki są jeszcze w naszym magazynie. A skoro o kolorach mowa…


2. W tym roku wprowadziliśmy dodatkowo kilka nowych kolorów. W sumie jest ich obecnie aż 10. Wybierz ten, który czujesz, że jest idealny dla Ciebie. W końcu spędzicie razem cały rok. 


3. Zniżka na zakup! Choć standardowa cena planerów w tym roku wynosi 139 zł, to ponieważ rezerwując planer zaufałeś nam i wykazałeś się zdecydowaniem w działaniu, bardzo to szanujemy, otrzymujesz od nas zniżkę, na każdy egzemplarz kupiony do 30 września 2019 r. 

Kupując dowolny planer w tym okresie, za każdy egzemplarz zapłacisz 119 zł, chociaż jego cena regularna wynosi 139 zł. Jak to zrobić?  Przy zamówieniu podaj kod: ZX5AD, a zniżka zostanie automatycznie naliczona. 

Jeśli zamawiasz więcej niż jeden produkt, a któregoś w danej chwili nie ma na stanie magazynowym (i jest to napisane na stronie produktu), całe zamówienie zostanie wysłane po jego skompletowaniu. 

Do każdego zakupionego planera otrzymasz od nas gratis:
- Mini zestaw zestaw naklejek indeksujących,  
- Kieszonkę na luźne kartki - do wklejenia z przodu lub z tyłu planera, jak Ci wygodniej. 

- Kieszonkę na wizytówki - do wklejenia z przodu lub z tyłu planera, możesz do  30.09.2019 r. dokupić za 1 zł. Znajdziesz ją tutaj: kliknij. Mieliśmy dodawać je za darmo, ale dzisiaj nie każdy używa wizytówek, a nie chcemy, aby bez potrzeby trafiały do kosza, jeśli ich nie używasz. 


4. W podziękowaniu za zaufanie do nas, otrzymujesz w chwili zakupu planera również 10 % na kolejne zakupy  


5. A jeśli kupisz teraz dowolny planer i zdecydujesz się dokupić do końca roku planer Social media & Marketing, to dopłacisz jedynie różnicę w cenie zestawu: dowolny planer + planer Social media & Marketing. Jeśli jesteś zainteresowany planerem do zarządzania marketingiem i social media w swojej firmie, to zapisz się na powiadomienie tutaj: kliknij. Specjalny kod wyślemy, w chwili trafienia zestawu do sprzedaży. 


Jeśli prowadzisz działalności gospodarczą, pamiętaj o tym, że możesz podać nam dane do faktury. Dzięki temu po jej zaksięgowaniu planer realnie będzie Cię kosztował jeszcze mniej. Chociaż i bez tego 9,90 zł za comiesięczne wparcie przy realizacji celów i możliwość wygodnego zarządzania swoim biznesem oraz sprawami prywatnymi to mniej niż za kawę w popularnej sieci kawiarni. 

Kliknij link i wybierz planer:

https://www.norinommo.com/kategoria/planeryI koniecznie pamiętaj o kodzie. Zależy nam, żebyś kupił planer ze zniżką. To dla nas zaszczyt, że nas wybrałeś. Dziękujemy!

Serdecznie pozdrawiamy,
Norinommo