WspółpracaWitaj!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z marką Norinommo, bardzo nas to cieszy.
Poniżej zamieszczamy kilka informacji na ten temat.


Sklepy, hurtownie, dystrybutorzy

Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny lub internetowy, podobają Ci się produkty naszej marki i chciałbyś wprowadzić je do swojej oferty, napisz na adres biuro@norinommo.com. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Jeśli chcesz zamówić większą ilości naszych produktów, również napisz do nas na maila. Jeśli nie masz sklepu, a chciałbyś promować nasze produkty lub zostać ich dystrybutorem, napisz. 


B2B. Firmy

Jeśli prowadzisz biznes i chciałabyś, aby z Twoimi produktami lub usługami mogli zapoznać się również nasi klienci, skontaktuj się z nami. Być może będziemy mogli Ci pomóc w ich promocji.

Jeśli podobają Ci się produkty naszej marki i chciałbyś zamówić je w większej ilości dla swojej firmy lub jako oryginalny i jednocześnie praktyczny prezent dla swoich kontrahentów/klientów, napisz na biuro@norinommo.com.


Nasi klienci prowadzący swój biznes, wykonujący wolne zawody, pasjonaci

Jeśli jesteś już naszym klientem, podobają Ci się nasze produkty i prowadzisz biznes/wykonujesz wolny zawód, a chciałabyś, aby z Twoimi produktami lub usługami mogli zapoznać się również inni przedsiębiorcy, osoby które żyją z pasją, skontaktuj się z nami (ad@norniommo.com). Być może będziemy mogli przedstawić Twoją osobą i zaprezentować Twój biznes na naszych stronach, materiałach marki - również kanałach, które dopiero powstają. Zależy nam na tym, aby Twój biznes i Ciebie zobaczyło jak najwięcej osób. A może masz jakieś ciekawe pasje poza zawodowe? Łączenie ludzi i współpraca, to jedne z naszych wartości. Bardzo nam zależy, abyśmy mogli się poznać. 


Drukarnie, Fotografowie, Copywriterzy

Jeśli świadczysz usługi, które mogą pomóc w rozwoju naszej marki lub produkujesz rzeczy, które mogą wzbogacić naszą ofertę/ulepszyć nasze produkty i przenieść obsługę naszych klientów na jeszcze wyższy poziom, napisz na ad@norinommo.com.


Inne osoby i firmy

Jeśli masz pomysł na nawiązanie współpracy w innej formie, jesteśmy otwarci na propozycje. Po prostu napisz na hello@norinommo.com.