Zakreślacz wymazywalny Pilot. Green Soft light

10.90 PLN

CENA NETTO: 8,86 zł

  • Do ceny produktu należy doliczyć koszty przesyłki: tutaj
  • Akceptowalne sposoby płatności: tutaj
  • Stan produktu: NOWY
  • Średnica linii pisania: 3,30 mm


To czysta magia: zakreślacz wymazywalny PILOT, który możesz zetrzeć za pomocą specjalnej gumki umieszczonej na końcu zakreślacza. Możesz ścierać każde zakreślenie, tyle razy ile chcesz! Możesz to sobie wyobrazić? 

Od dzisiaj zakreślaj do woli, co tylko chcesz i ścieraj, zawsze gdy zmienisz zdanie, gdy się pomylisz, albo gdy postanowisz oddać materiał innej osobie i nie chcesz, żeby otrzymała go z Twoimi zakreśleniami. Nie musisz się obawiać zniszczenia papieru. Zakreślacz po usunięciu nie pozostawia śladu. Must have dla osób, które lubią zakreślać w książkach, planerach, notesach a nawet mapach. 

Zakreślacze w naszym sklepie dostępne są w dwóch wariantach: lekkie zakreślenie (soft light) w pastelowych, delikatnych odcieniach, a także zakreślacze o wyrazistym śladzie.
Wybierz te, które bardziej do Ciebie pasują. 

Średnica linii pisania: 3,30 mm

Różne kolory do wyboru: KLIKNIJ TUTAJ

Rezerwacja planerów na 2020 rok. Dostępne już jesienią.

Planery co roku szybko się sprzedają, więc zarezerwuj swój egz. na 2020. To nie zobowiązuje Cię do zakupu. Podając e-mail, zgadzasz się na powiadomienie Cię, że planery są już dostępne. Dane użytkowników przetwarzamy zgodnie z RODO Szczegóły w regulaminie

Nie dziękuję